Що таке педикюр?

Фото - Що таке педикюр?

Наші ноги - нас годують! Якщо ви згодні з цим виразом, не забувайте берегти свої ноги і піклуватися про них. Заспокійливі ванночки, пом'якшувальні шкіру ніг крему, пілінг та інші процедури допомагають доглядати за ногами. Але є ще педикюр. Що таке педикюр, давайте розберемося разом.

Отже, що таке педикюр? У перекладі з французької мови, це слово означає - "дбаю про ногах". Так, це дійсно спеціальний догляд за ногами, який включає в себе різні процедури. Це і догляд за пальцями стоп, чистка та полірування нігтів, видалення мозолів на стопі, згладжування і шліфування п'ят, і навіть нанесення лаку на нігті. Все це педикюр! Повну інформацію про те, як зробити педикюр, читайте: «Як зробити педикюр?».

Апаратний педикюр

Так як видів такого догляду за ногами дуже багато, відійдемо від традицій класичного обрізного педикюру, і подивимося, що таке апаратний педикюр. Він відрізняється тим, що ноги розпарювати у воді не треба. Це безпечна і гігієнічна обробка нігтя за допомогою шліфувальних насадок. Майстер використовує: дезінфікуючий розчин, спеціальний розм'якшує крем і рідина для жорстких нігтів. Обробляє живильним кремом.

Тепер Ви знаєте, що таке педикюр. Слідкуйте за своїми ніжками і балуйте їх сюрпризами!


» » Що таке педикюр?