Як дізнатися яка відеокарта?

Фото - Як дізнатися яка відеокарта?

З різних причин іноді потрібно з'ясувати, що за відеокарта знаходиться в комп'ютері. Що можна зробити, щоб отримати цю інформацію, крім самого простого і логічного - залізти в системний блок і подивитися? Як дізнатися, яка відеокарта знаходиться в комп'ютері? Є кілька простих і ефективних способів.

Як дізнатися, яка стоїть відеокарта

1 варіант

Вийдіть на робочий стіл, клікніть правою кнопкою миші по порожньому екрану. Виберіть «Властивості» (для ранніх ОС Windows) або «Дозвіл екрану» (ОС Windows 7). Далі виберіть «Додаткові параметри». Так Ви відкриєте вікно властивостей монітора і відеоадаптера. Виберіть пункт «Адаптер». У вікні, перед Вами буде представлена характеристика Вашої відеокарти. Щоб дізнатися версію драйвера, перейдіть в розділ «Властивості» і далі в «Драйвер».

2 варіант

Він передбачає використання різних програм. Одні з найбільш популярних - це EVEREST і Sisoftware Sandra. Так, встановивши EVEREST, можна зробити наступне:

  1. Відкриваємо «Меню», далі - «Пристрої - Пристрої Windows».
  2. Тепер знаходимо розділ «Відеоадаптери» та натискаємо по ньому. Перед Вами відкриваються дані про відеокарту.

3 варіант

Використовуємо засоби Windows. Для цього тиснемо «Пуск», потім «Панель управління» і «Система». Нам потрібна вкладка «Обладнання», а потім - «Диспетчер пристроїв». Вибираємо «Відеоадаптери», де і знайдемо всі дані про відеокарту, встановленої на комп'ютері.

Дізнатися, яка відеокарта на комп'ютері, можна, просто вивчивши документи до материнської плати. Там повинна бути описана характеристика відеокарти.

Ми розповіли про декілька варіантів того, як дізнатися, яка відеокарта встановлена на комп'ютері. Вибирайте для себе найбільш підходящий і дізнавайтеся потрібну інформацію.


» » Як дізнатися яка відеокарта?