Як підключити два монітори?

Фото - Як підключити два монітори?
Дивіться відео

Як підключити два монітори?

Підключення другого монітора може бути корисним для багатьох користувачів в ряді випадків. Наприклад, при роботі з програмами для монтажу. Розглянемо, яким чином можна підключити два монітори, а також коротко проведемо інструктаж з налаштування моніторів.

Як підключити два монітори до комп'ютера


Для початку вам потрібно знайти канали, до яких ви будете здійснювати підключення монітора. Йдеться про канали DVI, HDMI, VGA. Зверніть увагу, що hdmi порт присутній тільки на сучасних моніторах. Якщо ви побачили такий порт на своєму моніторі, то бажано здійснювати підключення до комп'ютера саме через нього. Адже завдяки цьому якість зображення буде набагато краще.

Тепер знадобиться виконати з'єднання моніторів з відеокартою вашого комп'ютера, для цього потрібно буде включити комп'ютер. Як тільки ви включите комп'ютер, вам потрібно дочекатися завантаження операційної системи, після чого відбудеться автоматичне визначення другого монітора. Якщо ж цього не відбулося, зайдіть в меню «Підключення до зовнішнього дисплею» та натисніть кнопку «Знайти».

Після того, як відбудеться визначення другого монітора, він автоматично перемикається в режим дублювання. Це означає, що обидва ваших монітора будуть показувати однакові зображення. Тепер відкрийте меню налаштувань синхронної роботи ваших моніторів і виберіть з двох моніторів один, який стане головним. На головному моніторі спочатку будуть запускатися всі програми. Далі потрібно буде встановити параметр роботи другого екрану.

Налаштування моніторів

Чи є у вас є монітор, який має велику діагональ і призначений для презентацій ви можете залишити всі налаштування за замовчуванням. Якщо ж ви хочете здійснювати запуск додатків на двох моніторах одночасно, вам потрібно натиснути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати «Налаштування екрану - Розширити екран».

  1. Далі натисніть кнопку застосувати. Після цього всі ярлики і панель інструментів з екрану другого монітора зникнуть.
  2. Далі потрібно буде запустити програму, яка працює віконному режимі і перенести її за межі першого дисплея. Це може бути абсолютно будь-яка програма.
  3. Робоче вікно має з'явитися на другому моніторі. Не забудьте підкоригувати зображення на двох моніторах так, щоб воно було однаковим. Завдяки цьому можна добитися зниження навантаження на відеоадаптер вашого комп'ютера.
  4. При необхідності вам може знадобитися встановити драйвера для другого монітора. Не забудьте після установки драйверів перезавантажити комп'ютер. Пам'ятайте про те, що наявність другого монітора збільшує витрату електроенергії.

Як правило, два монітори підключають для того, щоб користувачеві було простіше працювати з різними додатками або ж різними сервісами мережі інтернет, однак ви можете налаштувати монітор і таким чином, щоб вони не дублювали один одного. Для цього в меню настройки екранів зніміть галочку з пункту "Дублювати монітори".

Можете також прочитати цікаві статті по темі:


» » Як підключити два монітори?