Як підключити відеокарту до комп'ютера?

Фото - Як підключити відеокарту до комп'ютера?
Дивіться відео

Як підключити відеокарту до комп'ютера?

Комп'ютерний блок складається з багатьох деталей, завдяки яким він працює. Величезну роль відіграє процесор, оперативна пам'ять і відеокарта, яка необхідна для відображення на екрані зображення, відтворення фільмів і комп'ютерних ігор.

Проте багато людей не знають, як можна самостійно підключити відеокарту до комп'ютера так, щоб вона не згоріла і добре працювала. Розглянемо цей процес докладніше нижче.

Як підключити відеокарту GeForce

Виробників карт не так багато у світі. В основному це дві топові компанії ATI і GeForce. Обидві відеокарти підключаються по одній і тій же простою схемою. Розглянемо докладніше процес підключення відеокарти GeForce:

  1. Для початку необхідно позбутися від драйверів попередньої відеокарти. Заходимо в диспетчер пристроїв через Панель управління. Знаходимо свою відеокарту в списку і натискаємо в контекстному меню «Властивості». У вкладці «Драйвера» натискаємо на кнопку «Видалити» і чекаємо завершення процесу.
  2. Після видалення драйверів відключаємо комп'ютер від харчування і відкриваємо блок.
  3. Акуратно від'єднуємо стару відеокарту від гнізда і замінюємо її на нову.
  4. Закриваємо блок, підключаємо до мережі комп'ютер і запускаємо його.
  5. Відеокарта вставлена в слот і повинна працювати, проте ще необхідно встановити драйвера, які можна знайти на сайті виробника або на диску від відеокарти. Комп'ютер не буде бачити відеокарту, поки ви не встановите драйвера. До того ж відеокарта не буде працювати правильно.

Після завершення всіх дій відеокарта буде працювати коректно і комп'ютер буде її визначати правильно, а, значить, їй можна користуватися.

Також ви можете прочитати нашу статтю Як підібрати відеокарту.


» » Як підключити відеокарту до комп'ютера?