Що буде, якщо забанити Павла Дурова?

Фото - Що буде, якщо забанити Павла Дурова?

Ось вже дійсно права народна мудрість: чим Ви популярніше, тим більше про Вас говорять і пліткують! Одна з популярних і нині обговорюваних тем - соціальна мережа «ВКонтакте» і її творець Павло Дуров. Чим тільки не цікавляться люди - як гостей подивитися, як обчислити своїх шанувальників, як дізнатися, у кого хто в закладках ... Список можна продовжувати і продовжувати.

А деякі цікавляться тим, що буде, якщо забанити Павла Дурова. Питання цікаве, але не менш цікаві і причини, через які люди починають задавати його. Хтось бажає знайти відповідь просто з любопитства- хтось подумує забанити Павла, але не хоче втрачати свою странічку- хтось таким «зухвалим» способом намагається звернути увагу Дурова на свою персону- а хтось просто пробує всі можливі варіанти, щоб віддалитися з контакту.

Винахідливі контактери і заповзятливі форумчани щосили намагаються відповісти на це питання, забавляючи тим самим Інтернет-публіку і сміючись разом з нею. Але знайти дійсно правдиву відповідь на питання про те, що буде, якщо забанити Павла Дурова, не так-то просто. Хотілося б запитати про це безпосередньо у самого Павла саме в контакті, але писати йому, на жаль, можуть не всі. Тому діяти довелося інакше.

Шляхом нескладного експерименту вдалося з'ясувати, що після того, як Ви заблокуєте Павла Дурова, нічого страшного з Вами і з Вашою сторінкою не відбудеться! Павло Дуров виявиться заблокованим Вами миттєво після того, як натиснете кнопку «Заблокувати Павла» на його ж сторінці або додасте його в «Чорний список».

Тільки от навіщо воно Вам треба? Навряд чи Павло став би додавати до себе на сторінку кнопку «Заблокувати Павла», якби був проти цього. А може, Ви всерйоз подумує про те, що творцеві сайту, на якому Ви частенько буваєте, буде дуже важко якимось чином переглянути Вашу сторінку, якщо Ви його забанили ?!


» » Що буде, якщо забанити Павла Дурова?