Як створити яндекс-гаманець?

Фото - Як створити Яндекс-гаманець?

Інтернет з кожним днем займає в нашому житті все більше і більше місця. І зараз вже нікого не здивуєш шопінгом не виходячи з дому. Замовити можна буквально все - від продуктів харчування до меблів і побутової техніки. Але для їх оплати теж потрібні гроші, хоч і віртуальні.

Існує кілька платіжних систем, що дозволяють оплачувати онлайн-покупки. Сьогодні ми поговоримо про те, як створити яндекс гаманець.

Компанія «Яндекс» починала як пошукова система, потім з'явилася можливість отримати там пошту, потім - обмінюватися файлами, а тепер і використовувати віртуальні гроші. Як і все в системі Яндекс, цей спосіб відрізняється простотою і зручністю.
Гаманець для користувачів

Якщо ви вже є користувачем Яндекса (тобто, маєте поштову скриньку систем), то все простіше простого.

  1. На стартовій сторінці Яндекс, там, де зазвичай меню пошуку і пошти, знайдіть розділ «гроші». Він може бути захований в меню «ще».
  2. Перед вами відкриється анкета, заповнивши яку, ви зможете почати користуватися яндекс гаманцем. Для цього придумуємо платіжний пароль, код відновлення і вписуємо їх у відповідні поля. Номер телефону та адресу електронної пошти заповнюється автоматично, так як ви вже авторизовані як користувач. Якщо ж ви не активували свій номер телефону, то вписуємо його вручну.
  3. Далі система запропонує вам пройти авторизацію через мобільний телефон. Вам вишлють смс з кодом, який потрібно ввести у відповідне поле.
  4. Натискаємо "підтвердити" - ось, власне, і все! Далі ви можете прив'язати карту або поповнити рахунок, щоб почати користуватися своїми грошима.

Як створити гаманець Яндекс.Деньги іншим користувачам


Тим, у кого ще немає пошти на Яндексі, доведеться її завести.

  1. Початок таке ж - в пошуковій системі знаходимо розділ «Гроші» в меню "ще".
  2. На сторінці, натискаємо «Відкрийте рахунок».
  3. Далі вам запропонують авторизуватися, увійшовши в свою пошту, але так як у нас її немає, вибираємо пункт «зареєструватися».
  4. Заповнюємо поля "ім'я", "прізвище" і "логін", придумуємо і підтверджуємо пароль і виконуємо інші необхідні пункти за інструкцією.
  5. Далі вам показують всі ваші дані і нижче пропонують почати користуватися Яндекс.Деньгами.
  6. Натискаємо на цю кнопку і проходимо всі ті ж стадії, що описані вище.

У Яндекс.Грошах також є ще одна корисна функція - отримати гроші на розвиток свого проекту або на благодійність. Природно, це не означає, що корпорація роздає гроші наліво і направо. Але якщо ви з благими намірами, у вас є відмінний шанс отримати хорошого інвестора.

Тепер принади покупок будинку доступні і вам!


» » Як створити яндекс-гаманець?