Як створити сайт з нуля?

Фото - Як створити сайт з нуля?

Сьогодні сайт - це обов'язковий елемент імідж-портфеля будь-якої компанії. Створення сайту можна замовити у профі, проте це дуже серйозна стаття витрат, яку не кожна компанія може собі дозволити. Що тоді залишається? Наприклад, купити шаблон сайту і заповнити його самостійно, проте такий варіант не дозволить створити щось унікальне і незвичайне.

При бажанні отримати на виході ексклюзивний продукт і при цьому заощадити гроші існує єдиний вихід - написати сайт самому. Про те, як створити сайт з нуля і які ресурси потрібні для вирішення даного завдання, поговоримо в цій статті.
Які потрібні знання?

Без спеціальних знань і умінь ми не зрушимо з мертвої точки. Звичайно, в першу чергу для створення сайту потрібно знання відповідних мов програмування. В першу чергу, це, зрозуміло, HTML. Крім того, необхідно вміти поводитися з CSS - каскадними таблицями стилів, які дозволять при бажанні змінити дизайн сайту, робити це потрібно не для кожної сторінки окремо, а для певної функціональної групи. Важливо також уміти вставляти PHP-код в HTML, що відкриває ще більші можливості редагування.

Однак мови програмування - це ще не все. Важливо розбиратися в веб-дизайні, а значить, і в психології користувачів. Є така прекрасна книга "Веб-Дизайн: не змушуйте мене думати", вся суть веб-дизайну криється в її назві. Так, може, вам і хочеться створити абсолютно унікальний і незвичайний сайт. Це похвально. Однак не варто забувати про те, що, в першу чергу, сайт повинен бути зручним. Якщо інтернет-користувачі не знайшли за 15 секунд те, що їм потрібно, вони підуть шукати в інше місце.

Яке знадобиться ПО?


Спеціальні програми потрібні вам як для створення і верстки інтернет-сторінок, так і для виконання інших супутніх завдань. Краща програма для верстки HTML-сторінок зараз - DreamWeaver. Для створення растрової графіки незамінним продуктом є PhotoShop, а для векторної - Adobe Illustrator. Щоб створити модну нині анімацію, потрібна програма Flash. Не забувайте і про програми, які перевіряють орфографію.

Скільки потрібно грошей?

Стоп! Які гроші? Ми ж працюємо самі! Так, проте навіть при такому розкладі сайт не вийде зробити безкоштовно. Важливо бути до цього готовим. Навіть якщо ви зможете дістати безкоштовно все необхідне ПЗ, вам буде потрібно купити домен та хостинг. Є й безкоштовні хостинги, проте не радимо до них звертатися. Надійний хостинг для сайту - це все одно, що надійний фундамент для будинку. У тому випадку, якщо ви створюєте власний сайт не заради веселощів (і таке буває), не варто працювати з безкоштовними хостингами. З доменами справи йдуть аналогічно, не треба купувати адресу сайту за 50 рублів невідомо в кого, ні до чого доброго це не приведе.

Найважливіше - бажання

Воно повинно бути просто величезним! Самостійне створення сайту - справа дуже серйозна. Дане завдання зажадає від вас не тільки багато часу, але і душевних сил. Подумайте як слід - впораєтеся ви самостійно, і чи настільки сильно ваше бажання, що воно виправдає всі витрати. Так? Ну тоді удачі!

Ще про створення сайтів можна почитати в статті Як зробити сайт.


» » Як створити сайт з нуля?