Як відкрити свій сайт?

Фото - Як відкрити свій сайт?

Щоб продавати якийсь продукт, просувати власні послуги, ділитися новинами, збирати однодумців - для всіх цих цілей потрібен ресурс в інтернеті. Як створити свій сайт? Зробити це зовсім не складно, і ось основні способи.
Платно або самостійно

Спочатку визначте, чи готові ви платити гроші за створення сайту або віддаєте перевагу зробити це, не витративши ні копійки. Платний варіант зручний: ви не витратите власні сили і час, а довірите роботу фахівця. Підводні камені тут, звичайно, є. Можна наштовхнутися на "спеціаліста", який не прислухається до ваших вимогою і зробить сайт не належної якості. Тоді будуть даремно витрачені не тільки гроші - адже їх назад не завжди виходить повернути - але і нерви, і час на пошук іншого програміста або затягнуте виправлення помилок з цим.

Якщо ви оберете платний варіант створення сайту, тоді радимо уважно вивчити портфоліо фрілансерів. І пам'ятайте, що професіонали беруть дорого, зате натомість видають відмінний, відповідний вимогам замовника результат.

Хостинги

Створити сайт є на хостингах, які можуть бути безкоштовними і платними. До безкоштовним відносяться такі, як:

  • setup.ru
  • okis.ru
  • ucoz.ru

Як створити сайт на Ucoz, читайте в нашій статті.


Якщо ви плануєте серйозний і прибутковий проект, тоді розміщувати особистий сайт на якомусь з безкоштовних хостингів ми б не рекомендували. У них є істотні мінуси:

  • Довіру користувачів до таких сайтів менше;
  • Сайт залежить від політики хостингу, який може поміняти їх в будь-який момент - фактично, у вас не буде своїх прав;
  • Сайт хостингу не несе відповідальність за ресурс користувача;
  • Оформлення сайтів шаблонне;
  • Сайт хостингу розміщує на вашому сайті рекламу, яку ви не можете відключити (або за цю опцію доведеться платити).
  • У сайтів, створених на безкоштовних хостингах, немає можливості зареєструватися в каталозі сайтів - це можливість, майже у всіх випадках, для сайтів з доменами другого рівня, а не третього - як, наприклад, tratata.ucoz.ru. Розкрутити такий сайт складно.
  • Технічні можливості для управління сайтом тут досить маленькі. Можна здійснювати тільки найпростіші дії.

Очевидно, що безкоштовний хостинг - не найкращий варіант. Але він зручний, якщо сайт потрібно відкрити для себе - наприклад, як збірник фотографій та сімейних історій. Читайте більше про незатратним конструкції сайтів, в нашому матеріалі Як створити свій сайт безкоштовно.

Створення сайту своїми силами

У цьому випадку ви створюєте сайт з нуля, витрачаючи багато часу і сил. Буде потрібно оволодіти навичками програміста. Так, і гроші теж доведеться вкласти - у просування та розкрутку ресурсу.

Купити готовий сайт?

Можна купити вже готовий і працюючий сайт. Зробити це можна на біржі, де ведуться подібні продажу, або у приватних осіб - в такому випадку вам доведеться самим зв'язуватися з ними і вести переговори. Плюс цього способу в тому. що ви купуєте ресурс, який вже розкручений - і ви отримуєте з нього реальний дохід. Як заробити на особистому ресурсі, читайте в статті Як створити сайт.


» » Як відкрити свій сайт?