Як знайти свою сторінку?

Фото - Як знайти свою сторінку?

Соціальних мереж і сервісів сьогодні так багато, що не дивно в них заплутатися і забути, де ви вже зареєстровані, а де ще немає. Як бути, якщо ви не пам'ятаєте, реєструвалися Чи вже і яку адресу у вашого профілю? У цій статті ми розповімо, як знайти свою сторінку у популярних соціальних мережах.
Пошук «ВКонтакте»

Щоб знайти свою сторінку «ВКонтакте», відкрийте головну сторінку сайту і натисніть внизу посилання «люди». Відкриється форма пошуку. Введіть у текстовому полі свої ім'я та прізвище та натисніть кнопку «Пошук». Правда, тезок у вас напевно десятки, якщо не сотні, тому для уточнення результату варто скористатися меню в правій частині сторінки. Виберіть свою країну, місто та інші параметри, які допоможуть знайти саме ваш профіль - якщо, звичайно, ви свого часу вказували цю інформацію.

Якщо ви не пам'ятаєте свої логін і пароль для доступу «ВКонтакте», натисніть на головній сторінці посилання «Забули пароль?». Якщо ви навіть не пам'ятаєте, з яким адресою пошти або номером телефону могли зареєструватися, натисніть на наступній сторінці посилання «натисніть сюди» і введіть адресу своєї сторінки (знайдений описаним вище способом). Після цього вкажіть дані для зв'язку з вами і чекайте, коли вам відповість адміністрація.

Між іншим, якщо вам успішно вдалося увійти «ВКонтакте» під своїм логіном, але ви не знаєте, як отримати адресу своєї сторінки, щоб, наприклад, відправити його кому-небудь, просто натисніть посилання «Моя сторінка» - і побачите адресу в адресному рядку браузера вгорі вікна.

Пошук в «Однокласниках»

Знайти свою сторінку в «Однокласниках», на жаль, можна тільки в тому випадку, якщо ви вже увійшли на сайт - припустимо, з аккаунтом свого друга. Наберіть свої ім'я та прізвище у полі пошуку у верхньому правому кутку і виберіть зі списку пункт «Люди». Далі ви зможете уточнити результати пошуку, вказавши країну, місто та інші дані в меню справа.

Якщо ви забули свої логін і пароль, натисніть на сторінці входу в «Однокласники» посилання «Забули пароль?». Спробуйте відновити пароль, вказавши адресу електронної пошти або телефон, який ви з найбільшою ймовірністю могли використовувати при реєстрації.

Ну а щоб дізнатися адресу своєї сторінки в «Однокласниках», якщо ви вже увійшли на сайт, просто натисніть на своєму імені над стрічкою новин і скопіюйте адресу, показаний в адресному рядку браузера.

Пошук в «Моєму світі»

Знайти себе в «Моєму світі» теж можна тільки в тому випадку, якщо ви вже увійшли на сайт під чиєїсь іншої обліковим записом. Натисніть кнопку «Знайти друзів», введіть своє ім'я, а потім уточніть результати пошуку, вказавши місто, дату народження та інші дані.

Якщо ви не пам'ятаєте пароль для входу в «Мій світ», натисніть на сторінці входу посилання «Забули пароль?» І спробуйте пригадати, яку адресу використовували для реєстрації в соцмережі. Після цього виберіть спосіб відновлення - за допомогою секретного питання або шляхом відправки пароля на додаткову адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

Пошук в Facebook


Для пошуку сторінки на Facebook без реєстрації натисніть посилання «Люди» внизу головної сторінки і введіть ключові слова. Правда, список результатів пошуку буде вельми обмежений - для перегляду повного треба увійти на сайт. Якщо ви вже увійшли з чиїмось акаунтом, введіть у поле пошуку своє ім'я та натисніть у списку посилання «Показати більше результатів». Ви можете уточнити результати пошуку, вказавши місто або місце роботи.

Якщо ви забули пароль, натисніть на головній сторінці Facebook посилання «Не вдається увійти?» Вгорі і спробуйте вказати відповідну адресу електронної пошти, телефон або ім'я користувача для відновлення пароля. А щоб дізнатися адресу власної сторінки, якщо ви вже увійшли, натисніть на своєму імені поряд з фотографією і скопіюйте адресу з адресного рядка браузера.

Пошук в Google+

Для пошуку своєї сторінки в Google+ потрібно ввійти з чиїм-небудь членством. Після цього ви можете ввести своє ім'я в поле пошуку і вибрати в результатах розділ «Люди + сторінки». Щоб легше було знайти саме свою сторінку, ви можете додати до імені назву країни та міста.

Щоб відновити свій пароль, якщо ви його забули, на сторінці входу в Google+ натисніть посилання «Потрібна допомога?». Виберіть відповідну опцію і вкажіть свою адресу електронної пошти або телефон.

А якщо ви хочете дізнатися адресу своєї сторінки в Google+, вже перебуваючи на сайті, натисніть на своєму аватарі у верхньому правому кутку сторінки, виберіть у спадному меню посилання «[Ваше ім'я] + сторінка» і скопіюйте адресу з адресного рядка браузера.

Пошук в Instagram

Найважче знайти свій профіль в Instagram. Якщо ви увійшли в сервіс з чиєїсь іншої обліковим записом, натисніть кнопку у вигляді зірочки і введіть своє ім'я. Відфільтрувати список для уточнення результатів пошуку не вийде.

Якщо ви забули свій пароль від Instagram, на сторінці входу натисніть посилання «Забули пароль?» І введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, а потім натисніть кнопку «Пошук» і виберіть опцію «Відправити ел. лист для відновлення пароля ». А якщо ви прив'язували свою сторінку до Facebook, можна скористатися опцією «Відновити за допомогою Facebook».

Сподіваємося, нам вдалося повністю відповісти на питання «Як знайти мою сторінку?» І тепер труднощів з пошуком своїх акаунтів в соцмережах у вас не виникне.


» » Як знайти свою сторінку?