Як змінити колір посилання?

Фото - Як змінити колір посилання?


Якщо вам доводиться вперше самому створювати сайт з повного нуля, то логічним буде задати собі питання, що стосується того, а навіщо змінювати кольори гіперпосилання або ж, як змінити колір посилання?

Змінюють, колір посилання по одній елементарної причини, щоб посилання виділялася із загального ряду букв і цифр на сторінці сайту. Якщо таке посилання виділена, то відвідувачеві сайту легше буде відшукати потрібну йому інформацію і перейти за посиланням далі для знаходження інтересуемого ресурсу. Змінювати колір посилання можна кількома способами, наприклад, можна скористатися програмою Power Point 2007 року. Для цього:

  1. Виберіть текст посилання, яку хочете відредагувати.
  2. Знайдіть підзаголовок дизайн і перейдіть по ньому в групу теми.
  3. Відкрийте діалогове вікно "створення нових кольорів теми". За допомогою його змініть колір гіперпосилання.

Можливий також другий варіант того, як змінити колір одного посилання. Ви можете попросту поміняти значення посилання. Всередину тега попросту додається "style =" color: # FF0000 ", після введення зміненого значення, колір посилання повинен змінитися.

Можливо, також змінити колір посилання html за допомогою CSS таблиці, зокрема селектора HOVER.

  1. Заходимо в панель управління таблицею
  2. Шукаємо віконце таблиці стилів CSS
  3. У самий верх таблиці вставляємо необхідні параметри. Розмір шрифту при цьому змінюється командою "font-size: розмір" .Колір змінюється командою "color: номер кольору", Підкреслення "text-decoration".

Ці селектори можна застосовувати на свій розсуд, з бажаними вами параметрами. Головне щоб в стилі сторінки дотримувалося стильове одноманітність. Нехай всі посилання при наведенні на них курсора змінюють свій колір однаково. Якщо у вас не виходить самостійно поміняти колір посилання спробуйте знайти допомогу на Інтернет-ресурсах або зверніться до людини який краще вас розбирається в налаштуваннях редактора.

Головне правило гіперпосилання полягає в тому, що вона повинна бути добре помітною і відразу ж звертати увагу на себе при відвідуванні сайту.


» » Як змінити колір посилання?