Як зареєструвати домен?

Фото - Як зареєструвати домен?

Для того щоб ви зрозуміли все описане в даній статті, розглянемо основні поняття, а також пояснимо їх значення. Ну, що ж, приступимо!

Домен (також відомий як термін «доменне ім'я») - символьне позначення, яке дозволяє звернутися до сервера без введення ip-адреси. Головна система доменних імен називається DNS. Доменні імена були створені з метою полегшення переходу на сайт. Сукупність доменів часто називають доменною зоною.

Найчастіше успіх будь-якого web-ресурсу на початковому етапі істотно залежить від доменного імені. Саме завдяки звучним і красивому домену більшість нових сайтів набувають величезну базу користувачів і відвідувачів за короткий проміжок часу. Домен - одна з головних складових бренду в мережі Інтернет.

Будь-якому web-майстру відома важлива роль домену для сайту. Для того щоб допомогти всім власникам сайтів ми пояснимо всі тонкощі реєстрації будь-якого домена.
Як зареєструвати домен: основні моменти

Для того щоб закріпити домен за собою (зареєструвати його) потрібно внести обов'язкову запис про існування обраного вами доменного імені, перевірити його «вільність», оформити всі потрібні документи для того щоб даний адреса був закріплений за вами.

Але перш ніж вдатися до реєстрації домена потрібно обов'язково розглянути два важливих нюанси:

  1. Питання про доменній зоні. Перед реєстрацією необхідно визначитися з потрібною доменною зоною. Чи потрібен вам «географічний» домен (.ru, .ua, co.uk і т. Д) або ж варто віддати перевагу доменів некомерційної спрямованості (.org, .info, тощо)? Подібні питання повинні розглядатися в першу чергу.
  2. Вільність домена. На даний момент існує величезна кількість доменів, які являють собою красиві і популярні фрази, всім відомі вирази і т.д. Якщо ваша організація не володіє повністю унікальною назвою, то, напевно, однойменний домен вже буде зареєстрований на певну особу. Ви можете спробувати викупити домен у власника, дізнавшись його контакти за допомогою сервісів на зразок whois. На жаль, ціну на домен власник встановлює самостійно, тому не виключено, що вам доведеться переплатити за домен. Інший варіант покупки вже закріпленого домену - спеціалізовані аукціони.

Після вирішення вищевказаних питань, нарешті можна приступити до реєстрації домену.

Як зареєструвати домен безкоштовно

Для початку ми відповімо на популярне питання про безкоштовні доменах. Варто запам'ятати, що існують платні і безкоштовні домени. Найчастіше безкоштовними є домени другого рівня, які надаються на певних умовах. До подібних доменів відносяться .spb.ru, .msk.ru і т.д. Для швидкої і безпроблемною реєстрації ви можете скористатися послугами компаній-реєстраторів, доменних продавців і т.п. . Звичайно ви понесете деякі розтрати, але процес реєстрації суттєво збільшиться.


Також нерідко ви можете отримати красивий і запам'ятовується домен абсолютно безкоштовно від компаній, які займаються хостингом. Дуже часто багато хостинги пропонують своїм клієнтам один або кілька безкоштовних доменних імен в знак подяки за використання їхніх послуг.

Як зареєструвати домен RU

Найчастіше даний домен доречно вибирати в тому випадку, якщо ви плануєте, вести бізнес на території Росії або ж вашою основною аудиторією є росіяни. Згідно зі статистичними даними - зона .RU налічує найбільшу кількість реєстрацій серед всіх російських доменів. Для того щоб зареєструвати даний домен для початку слід вибрати реєстратора. Найбільш вигідним буде скористатися послугами сайту Reg.ru. На ньому ви зможете зареєструватися як власник сайту і оформити заявку на покупку потрібного доменного імені.

Як зареєструвати домен РФ

Доменна зона РФ є задоволеною молодий. Зареєструвати в ній домен можуть не тільки фізичні або ж юридичні особи, а й резиденти, а також нерезиденти. Для використання домену фізичними особами необхідний тільки паспорт. Нерезидентам доведеться чекати цілий рік після реєстрації для того, щоб нарешті скористатися зоною.

Відмінною рисою зони РФ є повна підтримка кириличних назв. Подібна особливість істотно спрощує пошук сайту російськомовними людьми і також ускладнює відвідування сайту для НЕ кириличних іноземців. Тому сайт, який використовує домен в зоні РФ повинен бути розрахований повністю (або ж практично повністю) на російську аудиторію.

У свою чергу доменне ім'я РФ відкриває перед компаніями небувалі раніше можливості. Тепер немає ніякої необхідності спотворювати назва фірми, прибирати такі літери як ь, е і т.д.

Реєстрація даного домену повністю аналогічна реєстрації в зоні RU. Ви заходите на сайт Reg.ru, реєструєтеся, заповнюєте необхідну заявку, оплачуєте домен і насолоджуєтеся прекрасним адресою для вашого сайту.

Реклама, бренд, розкрутка та піар здатні творити справжні чудеса. Не ігноруйте їх важливість і підійдіть до вибору домену з усією серйозністю. Успіхів!


» » Як зареєструвати домен?