Як відновити контакт?

Фото - Як відновити контакт?

У соціальній мережі «Контакт» деякі користувачі не можуть зайти на свою сторінку. Можливо, просто потрібно уважно перевірити коректність написання логіна або пароля. Але у випадку якщо всі дані вірні, то, швидше за все, сторінка була зламана якимись недоброзичливцями. Також може бути й таке, що сторінку заблокувала адміністрація сайту, але тоді замість головного фото ви побачите досить непривабливу «фізіономію». У будь-якому випадку зневірятися не варто, і сторінку можна відновити.
Відновлюємо сторінку

Перед тим як відновити контакт, насамперед потрібно зайти на сторінку, яка допоможе відновити доступ: http // vkonakte.ru / restore. Там буде потрібно ввести свої дані, а саме, адресу поштової скриньки, логін або номер телефону, який ви прив'язали до сторінки. Якщо все було вказано правильно, то після цього в невеликому вікні розкриється картинка з кодом, який потрібно буде ввести в порожнє поле. При цьому слід бути гранично уважним, і не помилитися. Якщо ви вірно ввели цифри і букви, то перед вами відкриється сторінка, доступ до якої вам потрібно відновити. На ній буде видно ваше особисте фото, написана прізвище, ім'я та місце проживання. Якщо ці дані ваші, можна сміливо натиснути на віконце з фразою «Так, це потрібна сторінка».

Якщо забули логін

Якщо ви забули свій логін або назва ящика, і задається питанням, як відновити сторінку в контакті, то можна скористатися можливістю відновити доступ до сторінки на її адресу. Для чого необхідно на сторінці відновлення доступу вибрати нижню посилання з фразою «натисніть сюди». Після цього перед вами буде відкрита сторінка, до якої потрібно відновити доступ. Тут потрібно буде заповнити анкету-форму, в якій необхідно вказати e-mail, номер телефону та деякі інші дані.


У разі якщо знайдена сторінка не відповідає шуканого запитом, слід праворуч сторінки, близько фотографії, вибрати віконце, в якому буде написано «Якщо це не та сторінка, до якої необхідно відновити доступ, натисніть тут». Потрібно клікнути на виділену посилання і перейти за адресою, де слід набрати номер телефону, до якого ви прив'язали вашу сторінку. Незабаром на цей номер ви отримаєте sms-повідомлення, в якому буде міститися код. Його потрібно буде набрати в наступному вікні. Потім вам буде потрібно здійснити введення свого логіна і нового пароля, які будуть пізніше продубльовані повідомленням на ваш мобільний телефон.

Після проведених операцій потрібно зайти на головну сторінку ресурсу та ввести оновлені логін і пароль. От і все, тепер ви можете знову по повній спілкуватися в вашої улюбленої соціальної мережі. Ну, от ви й знаєте, як відновити сторінку в контакті, і запишіть свої нові дані для входу, і частіше будете міняти пароль, щоб зловмисники не змогли його впізнати.


» » Як відновити контакт?