Як виростити виноград з кісточки?

Фото - Як виростити виноград з кісточки?

Виноград можна виростити самому як з чубука, так і з кісточки, але щоб рослина дало свої плоди, потрібно запастися терпінням - на це піде не менше 4 років. Отже, якщо у вас з'явилося бажання вивести новий сорт або вам потрібен підщепу для вже наявного винограду, то ця стаття допоможе вам у вашому починанні.

Як виростити виноград

  1. Для початку вам потрібно підготувати кісточки. Для цього візьміть кілька штучок і промийте їх водою, упакуйте в капронову мішечок і покладіть у холодильник.
  2. Приблизно раз чи два на тиждень діставайте і промивайте кісточки. Через пару місяців, а, може бути, і раніше кісточки тріснуть, тоді вам потрібно буде переходити до наступного етапу.
  3. Перекладіть кісточки в тепле місце на пару днів на мокру марлю. Після чого можна приступити до посадки.
  4. Для посадки можна використовувати суміш, що складається з піску, перегною і землі. Наповніть глибокий горщик грунтом і посадіть туди кісточки на глибину в 1 см. Не забудьте полити.
  5. Приблизно через тиждень повинні з'явитися сходи. Коли рослина досягне декількох сантиметрів, можна починати рихлити ґрунт.
  6. Висаджувати лозу у відкритий грунт потрібно восени. Тільки врахуйте, що рослина потребує рясного сонячному світлі, а також в загартуванні. Виставляйте горщик з лозою на 1-2 години на вулицю.

Якщо ви хочете більше інформації про вирощування винограду, то інформація в статті Як вирощувати виноград може вам знадобитися.


» » Як виростити виноград з кісточки?