Куди скаржитися на сусідів?

Фото - Куди скаржитися на сусідів?

У кожного з нас в житті бувають ситуації, коли ввечері через сусідської стіни починає лунати гучна музика. У цей момент хочеться зробити щось таке, щоб сусіди на все життя забули, що таке шум! В голову приходять різноманітні думки від банальної гучного лайки до тихого обриву проводки цієї ненависної квартири. А, що ж, насправді, можна зробити в цьому випадку, куди скаржитися на сусідів.
Галасливі сусіди

На буйних сусідів можна поскаржитися дільничному уповноваженому поліції. Треба прийти в ваш дільничний пункт, в його робочий час. Викладіть скаргу в усному вигляді, вислухайте поради дільничного. Це, швидше за все, будуть рекомендації сходити до сусідів і поговорити з ними самостійно, застосувати до них силу свого красномовства, так би мовити. Якщо для вас цей варіант неприйнятний, тому що ви програєте перед двометровим сусідом в плані маси аргументів, то пишіть письмову заяву. Дільничний зобов'язаний зреагувати на нього протягом 10 днів, відповідно до закону. Такі бесіди бешкетників з поліцейськими мають тимчасовий ефект. Якщо після цього все повторюється, то йдіть ще раз і пишіть заяву вже на ім'я начальника поліції. Колективні заяви всіх, хто живе поруч сусідів, мають більше шансів бути почутими. До речі, шуміти (включати музику, робити ремонтні роботи, проводити свята) можна з 7 ранку до 23 годин. У цей час можна шуміти безперешкодно.

Вас затопили?

Прийшли ви ввечері додому, а у вас ллє зі стелі вода. Знайома така ситуація? Кому скаржитися на сусідів, коли зіпсовано ваше майно - рухоме (меблі, предмети інтер'єру) і нерухоме - стіни, стеля, паркет на підлозі та ін.?


При такій історії ви повинні терміново викликати аварійну бригаду для перекриття води. Поки вона їде, біжіть до сусідів і стукайте. У будь-якому випадку ваше завдання - припинити водоспад з вашої стелі. Після цього, вам треба подумати, хто вам компенсує витрати на ремонт. Викликайте інженера вашого житлово-експлуатаційної дільниці. Зараз їх замінили керуючі компанії або ТСЖ, обов'язково треба знати їхні телефони на такий екстрений випадок. Інженер складає акт про пошкодження та про їх причини, потім передає його до суду. Ваше цивільну справу розглянути повинні в самий найближчий час, буде встановлено порядок компенсації витрат на ремонт. Виплати будуть ваші сусіди, якщо затоплення сталося з їх вини, або керуюча компанія, якщо це був прорив труби, за якої повинна стежити саме вона.

Скарги сусідів

А, якщо сусіди скаржаться на шум або на що-небудь інше, то ви повинні реально розуміти, що є законні причини для цього, а є фантазії ваших сусідів. Тиша в нічний час, дотримання правил експлуатації приміщень - дуже законні вимоги сусідів, і вам доведеться їх виконувати. А, от "чому ваша собака ходить по нашого під'їзду" і "ви давно не мили підлоги і стіни на вашому поверсі" - претензії, які ви можете залишити без відповіді.


» » Куди скаржитися на сусідів?