Яка страхова компанія краще?

Фото - Яка страхова компанія краще?

Ми всі розуміємо, що застрахуватися від нещасного випадку або невдалого збігу обставин - справа хороша, навіть необхідне. Страхувати можна не тільки автомобіль, але й квартиру, майно, здоров'я або життя. Що конкретно потрібно застрахувати - вирішує господар. Вибрати же страхову компанію - завдання складне, якщо тільки у вас немає чітких рекомендацій від знайомих. Чим потрібно керуватися при виборі і яка страхова компанія краще, ми розповімо нижче.
Визначтеся з переліком послуг

Для початку чітко визначте, які страхові випадки для вас критичні і що конкретно ви хотіли б включити в поліс. Справа в тому, що часто страхова компанія працює із заздалегідь підготовленими програмами, в яких вже включено все що, на їхню думку, знадобиться кожному. У результаті, ви можете придбати поліс з цілим переліком непотрібних пунктів, що суттєво підвищить його кінцеву вартість.

Тепер слід упевнитися, що компанія в змозі сплатити страховий випадок. Для цього варто знайти клієнтів цієї компанії і почути хоча б пару відгуків. Сьогодні це можливо з'ясувати за допомогою мережі, адже майже кожен гравець на страховому ринку має сайт, а відгуки вдячних і не дуже клієнтів можна знайти на форумах. Практично відразу ви визначитеся, яка страхова компанія хороша, а яка - тільки заробляє гроші. Кілька порад для тих, хто все ж не може вирішити проблему вибору.

  • Не прагніть звертатися тільки у великі і розкручені компанії. Народний рейтинг показав, що маленька, починаюча компанія намагається створити коло постійних клієнтів, і тому виплати у неї не затримуються. А «монстри» найчастіше, відмовляють у виплаті по якомусь зовсім вже ерундовая приводу.
  • Не надто сподівайтеся на офіційні рейтинги страхових компаній. Часто ці списки складаються зовсім не за тими критеріями, які цікаві середньому споживачу їхніх послуг.
  • Деякі вважають, що немає сенсу визначати, яка медична страхова компанія краще, оскільки лікарські послуги вона не робить. Однак вибирати все ж, доведеться. Є компанії, які дають можливість оплатити додаткову медстраховку. Ця опція дасть можливість розраховувати на кваліфіковане обслуговування в кращих приватних клініках.

Автострахування - найбільш популярна послуга


Кожен власник автомобіля обов'язково замислюється про вибір страхової компанії. Адже оформити страховку неважко, а отримати виплату в разі аварії буває просто-таки неможливо. Обов'язкове страхування транспортного засобу звело компанії-автострахувальники в ранг найбільш затребуваних. Але так як ми говоримо про покупку поліса, який регулює вашу ступінь відповідальності перед третіми особами (ОСАГО), то слід розуміти, що якість виплат для вас не критично. Гроші або оплату ремонту автомобіля в разі аварії отримаєте не ви, а той, хто постраждав з вашої вини. Тому для вас немає великої різниці, яка страхова компанія краще. ОСАГО потрібно зробити вчасно і завжди мати поліс в машині.

А ось, оформляючи Каско, варто серйозніше поставитися до цього вибору. Безумовно, Каско, в силу дорожнечі роблять деякі, але дуже зручно їздити, знаючи, що автомобіль застрахований. Тут важливо також не оплачувати зайвих послуг. Потрібно уважно прочитати кожен пункт, і відмовитися від непотрібного. Деякі страхові компанії включають в Каско статтю «пошкодження автомобіля, внаслідок нападу диких тварин», що викликає подив страхуються.

Однак, є й обов'язкові пункти в полісі. Наприклад, викрадення автомобіля, аварія або пожежа. У будь-якому випадку, слід уважно ознайомитися з переліком, перш ніж оплачувати страховку. Дуже важливо буде з'ясувати, як виплачуються компенсації, щоб зробити висновок, яка страхова компанія краще. Каско звичайно формується в значну суму, тому нехтувати порадами бувалих не варто. Як бачимо, вибрати хорошу страхову компанію важко. Найважливіший висновок, який ми зробили в тому, що вибирати компанію потрібно, виходячи з її здатності до виплат. Адже, по суті, це головна функція страхування - отримати компенсацію, яка відшкодує збиток.


» » Яка страхова компанія краще?