Як називають Грецію?

Фото - Як називають Грецію?

У світі є багато прекрасних країн, однією з яких є Греція. Про те, як називають Грецію, розповість наша стаття.

Унікальність цього прекрасного держави полягає в тому, що воно омивається трьома морями одночасно - Егейським, Середземним, Іонічним. Грецію називають колискою сучасної цивілізації, адже вона подарувала світові театр, Олімпійські ігри, філософію, цінності сучасної демократії (ось чому її ще називають батьківщиною демократії) і безліч пам'яток архітектури. На її території кожен камінь як-би дихає історією в п'ять тисячоліть. Ця країна - музей, який розташований під відкритим небом. Грецію називають колискою людства ще й тому, що це субтропічна країна і тут цілий рік тримається комфортна для людини температура - до -1 ° С взимку і не нижче + 20 ° С влітку.

Мала Азія

Особливою популярністю в Стародавній Греції користувався цикл міфів, які були присвячені Гелі та Фрікс, походу аргонавтів за Золотим руном і легендарному герою Ясону. Як раз в цей час починається переселення стародавніх ионийцев на узбережжя Малої Азії.

Дванадцять ионийских племен, які виселилися з районів північної частини Пелопоннесу і сучасної Аттики, заснували відповідно дванадцять міст Малої Азії. Іонійці зберегли і примножили спадщина давньогрецьких поетів і співаків, які грали на лірах, вчених і техніків, які створювали дивовижні будови і механізми, частина з яких дійшла і до нас. Ось чому Грецію ще називають Малою Азією. Самі греки досі називають свою країну Елладою.

Офіційне сучасна назва цієї країни - Грецька Республіка - це переклад грецького назви ???????? ??????????.

Також, грецька мова має найдовшу історію серед усіх індоєвропейських мов і налічує 34 століття письмового періоду. На основі грецького алфавіту виникли сучасна кирилиця і латиниця.

Тепер Ви знаєте, як називають Грецію самі греки і люди з інших країн!


» » Як називають Грецію?