Скільки тримається температура при ангіні?

Фото - Скільки тримається температура при ангіні?

Гостре захворювання інфекційного типу, при якому запалюються мигдалини, які знаходяться в носоглотці. Мигдалини відіграють роль у виробленні імунітету і виконують захисну функцію. При ангіні з'являється різкий біль в горлі, і висока температура. При ковтанні слини або їжі приносить дискомфорт. У даній статті розглядається, скільки днів тримається температурапрі ангіні і як її збивати. При ангіні дуже висока температура і тримається кілька днів, може піднятися до 40 градусів. При такій температурі кров має властивість згортатися, що приводить до смерті. Тому необхідно збивати таку температуру жарознижувальними препаратами.
Як збити високу температуру

Для збивання температури і лікування ангіни існують різноманітні способи, як лікарськими препаратами, так і народними засобами.

  • Найпоширенішими препаратами є: аспірин, трігідра ампіцилін, Ко-трімаксазол антибіотик.
  • Для лікування повинні застосовуватися спреї від болю в горлі.
  • Жарознижуючі препарати: терафлю, парацетамол. Якщо під рукою немає медикаментів то температуру можна збити шляхом розтирання тіла слабким розчином оцту або горілки. Температура повинна протягом 15 хвилин знизитися.
  • Невід'ємним етапом лікування є полоскання горла і порожнини рота. Це допоможе лише полегшити симптоми болю в горлі, а не вилікувати. Горло попестити спеціальними розчинами. Можна застосувати розчин солі полоскати потрібно щогодини.

Лікування призначається тільки лікарем, який поставить вам точний діагноз.

Існує багато видів ангіни, значить, і лікуються вони по-різному. Не займайтеся самолікуванням, якщо відчули біль у горлі, зверніться до лікаря. Найчастіше лікування проводиться в інфекційних відділеннях стаціонару. Призначаються жарознижуючі, протизапальні, імуностимулюючі препарати, вітамінний комплекс, інгаляції, все те, що в домашніх умовах виконати неможливо. Курс лікування проходить в середньому 5-7 днів у стаціонарі, дивляться на поліпшення стану хворого по аналізах крові. Довірте своє здоров'я фахівців, які допоможуть нормалізувати стан здоров'я і ефективно вилікувати хворобу.

Тепер ви дізналися, як вчинити в ситуації, якщо у вас загострилася ангіна, скільки днів тримається температура і як її збивати.


» » Скільки тримається температура при ангіні?