Як розводити фурацилін?

Фото - Як розводити Фурацилин?

Фурацилин відноситься до протимікробних ліків, які використовуються при таких недугах, як ангіна, стоматит, отит, гнійні рани та інші вірусні захворювання.

Препарат можна застосовувати як за призначенням лікаря, так і самостійно, так як він не відноситься до сильнодіючих ліків.
Запобіжні заходи

Якщо ж ви збираєтеся використовувати препарат без призначення лікаря, обов'язково впевніться у відсутності індивідуальної нестерпності компонентів препарату. Визначити індивідуальну непереносимість препарату дуже легко і просто. Достатньо взяти підготовлений розчин фурациліну і нанести його краплю на шкіру передпліччя. Через 10 хвилин слід оглянути місце, і якщо там немає набряклості і почервоніння, значить, можете сміливо застосовувати розчин фурациліну. У цій статті ми поговоримо про те, як розводити фурацилін.

Варіанти розчинення фурациліну

Щоб приготувати водний розчин фурациліну, достатньо взяти одну таблетку 20 мг на 100 мл води. Для розчину необхідно використовувати гарячу воду, а таблетку бажано розмолоти для якнайшвидшого розчинення. Як тільки вода пожовтіє, осад зникне і вода охолоне (вона повинна бути не гарячою, а теплою), розчин готовий до застосування.

Пропорції і спосіб застосування препарату

Полоскання рота

Для полоскання рота і горла досить використовувати одну таблетку на один стакан води, тобто 20 мг таблетки на 200 мл води. Не забувайте, що вода для полоскання повинна бути теплою і приємною. Таким розчином можна полоскати порожнину рота до п'яти разів на день, але попередньо перед полосканням бажано прополоскати рот і горло слабким розчином соди. Саме сода допоможе прибрати зі стінок горла і рота гній і інші утворення, тим самим посилить дії фурациліну.


При необхідності проведення спринцювання пропорції фурациліну зазвичай використовуються такі ж, як і при полосканні горла.

Кон'юнктивіт

Так як фурацилін володіє хорошим противірусну дію, його розчин можна використовувати при лікуванні кон'юнктивіту. Щоб приготувати розчин для промивання очей, потрібно взяти дві таблетки фурациліну, подрібнити і добре розчинити в одній склянці води. Після того як розчин остигне, його обов'язково потрібно процідити, щоб навіть найдрібніші шматочки таблетки не пошкодили очі. Наносити розчин необхідно за допомогою ватного тампона: відтягнувши повіку, потрібно провести тампоном від внутрішньої сторони ока до зовнішнього. Таким же чином промити і інше око, використавши інший чистий ватний тампон. Про те, як промити око, читайте в статті Як промити око.

Ушкодження шкіри

Через свої антибактеріальних властивостей фурацилін широко застосовується і при різних ушкодженнях шкіри. Для приготування розчину для лікування шкірних ушкоджень необхідно взяти дві таблетки фурациліну по 20 мг і 200 мл гарячої води. Обов'язково при обробці ран розчин повинен бути стерильним, тому після розчинення таблеток необхідно добре прокип'ятити його на вогні протягом 30 хвилин. Такий розчин добре допомагає також при опіках: він прискорить загоєння ран.

Крім перерахованих вище захворювань і ушкоджень тіла розчином фурациліну можна лікувати також і вугровий висип, молочницю, нежить та інші запальні процеси в організмі.

Додаткові рекомендації про розчинення фурациліну можна знайти в статті Як розчинити «Фурацилин» в таблетках.


» » Як розводити фурацилін?