Як промити вухо?

Фото - Як промити вухо?

При утворенні пробок у вухах у людини погіршується слух і з'являється незручність в слуховому проході. Симптоми проявляються лише тоді, коли кількість вушної сірки вже перевищує норму. Може з'явитися головний біль, збільшитися тиск. Якщо з якихось причин ви не можете виїхати в клініку до ЛОРа, ми розповімо вам, як промити вухо в домашніх умовах.
Інструкція по промиванню вуха будинку

  1. Заткнути слуховий прохід ватним тампоном на 11-15 хвилин, щоб сірка стала м'якше.
  2. Помити вухо теплою водою за допомогою шприца або маленької гумової груші для спринцювання. Голову при цьому необхідно утримувати над умивальником, щоб вода могла стікати.
  3. Ввести в закладене вухо піпетку і промити вухо перекисом водню (3% -ної). При попаданні рідини у вушний отвір ви будете відчувати невелике пощипування.
  4. Згорнути зі шматочка вати невеликої джгутик.
  5. Акуратно повертати джгутик в вушному отворі, щоб витягнути сірку.
  6. Просушити вухо феном. Будьте акуратні, повітря повинне бути негорячій. Фен треба направляти не в саме вухо, тепле повітря повинен проходити біля вуха.

Якщо ви відчуваєте, що витягли не всю сірку, через деякий час повторіть процедуру очищення. Знайте, що дані дії можна проводити лише в тому випадку, коли немає можливості звернутися до фахівця. Очищення потрібно проводити дуже акуратно, інакше можна травмувати барабанну перетинку.

Лише фахівець зуміє швидко і добре промити слуховий прохід, адже тільки він точно знає, як промити вухо правильно і без шкоди. Також він дасть поради по догляду за вушною раковиною. Щоб сірчані пробки рідше з'являлися у вусі, потрібно дотримуватися гігієнічні правила догляду за вухами.

Не рідше одного разу на тиждень після душу необхідно чистити слухові проходи від сірки спеціальним ватним тампоном. Ватні палички не підходять для такої операції, так як не чистять слуховий прохід, а пробивають сірку ще глибше, що сприяє формуванню пробки. Після купання у водоймах потрібно акуратно усувати воду з вуха і просушувати вуха феном.

Тепер ви знаєте, як правильно промити вухо і як застерегти свої вуха від виникнення пробок.


» » Як промити вухо?