Як підготуватися до здачі крові?

Фото - Як підготуватися до здачі крові?

У цій статті докладно розглядаються правила здачі крові на аналіз.

При проведенні досліджень на присутність інфекцій потрібно враховувати, стан імунної системи та періоду інфікування негативний результат може бути у будь-якого пацієнта. Але і негативний результат не виключає наявність інфекцій. Рекомендується зробити повторний аналіз. Слід пам'ятати, що в різних лабораторіях застосовуються різні одиниці виміру і методи досліджень. Для того щоб ваші результати були більш об'єктивні, слід проводити їх в одне і теж час, і в тій же лабораторії. Таке порівняння досліджень буде більш правильним.
Що впливає на результат аналізу

 • Алкоголь робить хронічні і гострі ефекти на багато метаболічні процеси.
 • Куріння змінює секрецію деяких речовин біологічно активних.
 • Харчування напередодні здачі аналізів може вплинути на рівень гормонів, який може бути викликаний підвищенням кількості жирових елементів.
 • Ліки вплив на результати лабораторних тестів лікарських препаратів не завжди передбачуване і різнопланове.
 • Емоційні та фізичні перевантаження викликають біохімічні та гормональні перебудови.
 • У дні менструацій у жінок, перед здачею крові слід порадитися з лікарем і обговорити найкращий період для взяття проби на виявлення рівня прогестерону, та інших необхідних досліджень.
 • Інструментальні обстеження, фізіопроцедури здатні, викликати тимчасову зміну частини лабораторних параметрів.
 • Важливо і час доби. Існують особливі ритми людської активності, що впливають на зміни багатьох біохімічних і гормональних параметрів. Вони можуть бути виражені більш-менш для різних показників виражені в меншій або більшій мірі для різних показників.

Правила здачі аналізів


Наведемо кілька порад про те, як підготуватися до здачі крові.

 1. Здавати кров рекомендується вранці, в проміжку з 8-00 до 11-00, переважно - натщесерце. При цьому слід не є від 8 до 14 годин. Можна пити в звичайному режимі воду.
 2. У разі прийняття лікарських препаратів, слід проконсультуватися з лікарем, щодо, чи варто проводити дослідження на тлі прийому ліків або по можливості відмовитися від прийому ліків перед дослідженням, терміни відміни препарату залежить, коли він виводиться з крові.
 3. Перед здачею крові не можна вживати алкоголь.
 4. Мінімум 1 години до дослідження не курити.
 5. Перед здачею крові з вени необхідно виключити емоційні та фізичні навантаження.
 6. Коли ви прийшли в лабораторію, перед взяттям проб крові краще посидіти 10-20 хвилин відпочити.
 7. Після фізіотерапевтичних процедур, інструментального обстеження та інших медичних процедур лабораторне дослідження на кілька днів слід відкласти.
 8. Щоб проконтролювати в динаміці лабораторні показники, слід проводити дослідження повторно при тих же умовах в тій же лабораторії.
 9. Є спеціальні правила підготовки до дослідження для деяких тестів, їх можна знайти на сайті ИНВИТРО або ж у довіднику.

» » Як підготуватися до здачі крові?