Як вилікувати грибок стопи?

Фото - Як вилікувати грибок стопи?

Грибок - небезпечна і неприємна хвороба, на яку страждає майже чверть населення планети. Спори грибка здатні вразити шкіру, нігті і волосся. Найчастіше грибок вражає шкіру стопи через сприятливих умов для розмноження спор.

Тому важливо знати, як вилікувати грибок стопи швидко і ефективно.

Лікарські препарати

  • Крем. Найбільш безпечним і ефективним є лікування зовнішніми засобами. Таким чином можна уникнути небезпечних побічних ефектів і позбутися від грибкової інфекції. На уражені ділянки стопи потрібно нанести спеціальний крем, який пом'якшить і зволожить шкіру, а також локалізує і нейтралізує спори грибка. Добре підійдуть для лікування такі креми: "Екзодерил", "Ламізил", "Бінафін", "Тербізіл" та інші.
  • Спрей. Добре підійде протигрибковий спрей, так як він здатний проникнути в усі важкодоступні місця для лікування. Добре зарекомендували себе "Термікон", "біфосіна" і "Тербікс".
  • Таблетки. Існують також таблетки, але багато з них мають велику кількість побічних дій, тому краще віддати перевагу креми та спреї.

Народні засоби

  • Вранці і ввечері протягом 10 днів тримайте ноги у ванні з морської солі (у пропорції 1 ложка солі на 1 склянку води). Після процедур прикладайте до ураженого місця компрес з солоною водою до повного його висихання. Потім обмийте ноги водою з содою і надіньте сухі шкарпетки. Трохи довше, ніж через тиждень, грибок повністю від вас відступить.
  • Ефективне лікування грибка стоп можна провести яблучним оцтом. Змащуйте їм кілька разів на день уражені місця. Для найкращого ефекту можна робити компреси з оцту.

Також вам може бути корисна стаття Як вилікувати грибок.


» » Як вилікувати грибок стопи?