Як доїхати до Дмитрова?

Фото - Як доїхати до Дмитрова?

Дмитров - невелике містечко, розташоване на північ від Москви в 65 км. Його ще називають містом військової слави, звання якого було отримано за стійкість і мужність захисниками міста під час війни. Населення міста складає 50 000 чоловік. Транспортна система прекрасно розвинена, тому дістатися до Дмитрова дуже просто.

Як доїхати до Дмитрова: способи

  1. Залізниця. Це і електрички, які щодня їздять в місто Дмитров, і експреси. Правда, ціна експреса на порядок вище ціни квитка для електрички. Якщо поїдете в Дмитров на електричці, то це займе у вас не більше 1 години 20 хвилин. Проїзд за дорогу вийде 122 р. в один кінець.
  2. Автобуси. Місто має свій автовокзал, тому відрізняється прекрасним транспортним сполученням із прилеглими містами (Ікша, Костино, Рибне), а також з Москвою, Сергієвому Посаді, Хотьково. 20 автобусів в день відправляються в Дмитров від станції метро Алтуф'єво. Номер автобуса - 401.
  3. Автомобіль. Якщо ви любитель покерувати, то можете їхати в Дмитров на машині. Для цього вам буде потрібно виїхати з Москви, потім рухатися по Дмитрівське шосе. Нікуди не звертайте, поки не доїдете до великої розв'язки. Там побачите різні покажчики, які допоможуть вам доїхати до Дмитрова.

Про те, як дістатися до інших підмосковних міст, таких як Лобня і Пушкіно, ви можете прочитати в наших статтях:


» » Як доїхати до Дмитрова?