Як доїхати до Воронежа?

Фото - Як доїхати до Воронежа?

Воронеж - місто-мільйонник, що розташувався всього в 534 км від столиці нашої Батьківщини. У Воронежі досить багато музеїв і цікавих пам'яток, чого тільки коштує один пам'ятник кошеняті з мультфільму «Кошеня з вулиці Лизюкова». Загалом, відвідати Воронеж, безумовно, варто, а в цій статті розповімо, як доїхати до Воронежа.
Потягом

Через Воронеж слід досить багато поїздів, так що, підібрати зручний за часом і ціною буде нескладно. Якщо ви збираєтеся їхати з Москви, квиток в плацкартний вагон на звичайний поїзд обійдеться всього в 1300 рублів. Поїздка займе приблизно 8 годин. Плацкартне місце у фірмовому поїзді «Воронеж» обійдеться дорожче - приблизно в 1800 рублів, однак на ньому ви зможете доїхати з комфортом.

Літаком

У Воронежі є аеропорт, а тому, якщо ви не звикли подорожувати довго, ви можете долетіти на літаку. Звичайно, це буде дорожче. Квиток на літак Москва-Вороніж обійдеться в 4000 рублів, однак в польоті доведеться провести всього годину.

Автомобілем

Якщо їхати до Воронежа з Москви на особистому автомобілі, можна непогано заощадити - бензин в одну сторону буде коштувати близько 1300, а значить, якщо в авто буде ще один пасажир, то вже вийде в два рази економічніше, ніж на поїзді, не кажучи вже про літаку. 534 км - дорога не така вже довга, а тому варіант цілком прийнятний.

Автобусом

Можна доїхати до Воронежа на автобусі. Квиток з Москви коштуватиме близько 1000 рублів, що дешевше, ніж на поїзді, проте важливо розуміти, що доведеться провести 8:00 в сидячому положенні (порівняно з поїздом це не дуже зручно, адже за такий час можна сильно втомитися і, що називається, відсидіти "п'яту точку". Так що, тут краще не пошкодувати і доплатити кілька сотень рублів.

Дізнатися вартість квитка

Якщо вам потрібно дізнатися вартість квитка в Воронеж з іншого міста, ви можете скористатися цим сайтом або звернутися в автовокзал вашого міста.

Організувати дозвілля у Воронежі допоможе стаття Куди піти у Воронежі.


» » Як доїхати до Воронежа?