Де тепло в травні?

Фото - Де тепло в травні?

Травень традиційно стає початком сезону відпусток для величезної кількості сімей. Однак, в Росії травнева погода далеко не у всіх регіонах дозволяє грітися на сонечку, засмагати і тим більше купатися. Тому перед багатьма постає питання: де тепло в травні? Насправді комфортна тепла погода в травні встановлюється на курортах багатьох країн, тому кожен може підібрати собі найбільш приємний тип відпочинку.
Пляжний відпочинок

Більшість людей під час відпочинку віддає перевагу саме пляжний відпочинок: сонце, гарячий пісок, ласкаве море ... А де в травні тепле море, запитаєте ви? В першу чергу, любителям такого відпочинку слід звернути увагу на Єгипет, Туреччину та марокканський курорт Агадір. Там температура води і повітря в травні ідеально підходить для пляжного відпочинку. У всякому разі днем. Вечорами в тій же Туреччині буває прохолодно, тому краще запастися теплими речами. Крім того, самий розпал спекотного сезону, а значить і тепла на початку травня спостерігається на Сейшеллах. Тільки затягувати не варто. Вже в кінці місяця сезон стане відносно прохолодним.

Екскурсійний відпочинок

Затишна і тепла погода спостерігається в травні в Європі. Це час ідеально підходить для автобусних турів по Італії, Франції, Іспанії та Португалії. Тим, хто шукає справжню екзотику, сподобається відпочинок в Індонезії. Тим більше що травень в цій країні вважається сухим сезоном, коли прогрівається і повітря і вода. А надзвичайно красивий океан і доброзичливі жителі подарують вам незабутні враження.

Круїзи

Відмінні умови в травні створює погода для морських круїзів. Під час них можна побувати відразу в декількох теплих країнах: Греція, Єгипет, Мальта, Лівія, Італія. Однак, вибираючи такий вид відпочинку, пам'ятайте, що він досить витратний порівняно з іншими.

Який би відпочинок ви не вибрали, головне зберігати позитивний настрій: тепліше в травні там, де щастя. І тоді відпочинок вийде по справжньому незабутнім.


» » Де тепло в травні?