Де відпочити в Болгарії?

Фото - Де відпочити в Болгарії?

Один з найпопулярніших курортів Болгарії - Варна. Місто Варна - один з найстаріших у Європі. Тут збереглося багато історичних пам'яток, є мінеральні джерела з водолікарнями, римські терми. Варна підходить і для молодіжного, і для сімейного відпочинку. Тут багато кафе, ресторанів, спортивних клубів, дискотек та інших розважальних закладів. Є цікавий археологічний музей, дельфінарій, акваріум. Якщо ви вперше відправляєтеся в країну і не знаєте, де відпочити в Болгарії, то Варна буде оптимальним варіантом. Тут можна знайти і елітні п'ятизіркові готелі, і скромні бюджетні «троячки».
Самі "росіяни" курорти 

На другому місці за популярністю курорти «Золоті піски» і «Сонячний берег», уподобані російськими туристами ще з радянських часів. Проте варто уточнювати інформацію про готелі, в якому ви збираєтеся відпочити. Багато менеджерів турагентств на питання про те, де краще відпочивати в Болгарії, часто радять ці курорти. Однак багато хто також забувають згадати про те, що більшість готелів являють собою досить похмурі і не дуже комфортні споруди соціалістичних часів.

У всьому іншому відпочинок на цих курортах цілком відповідає європейському рівню. Відпочиваючим пропонується велика екскурсійна програма, є всі умови для занять дайвінгом, яхтингом, іншими видами водного спорту, тенісні корти, волейбольні та футбольні. І «Золоті піски» і «Сонячний берег» особливо добре підходять для відпочинку з дітьми. Є дитячі майданчики, водні гірки, можна відвідувати аквапарки. Море досить дрібне біля берегів, відмінно прогрівається.

Маловідомі курорти Болгарії 

Один з наймолодших і упорядкованих курортів Болгарії - Албена. Знаходиться в тридцяти кілометрах від Варни. Пляжний відпочинок в Албені можна поєднати з екскурсійною програмою або заняттями спортом. Тут дуже чисте повітря. Місцеві пляжі удостоєні «Синіх прапорів», до того ж, саме в Альбені розташований найпівнічніший в світі ліанового заповідник. Є тут і грязелікарня, в якій кожен бажаючий може пройти оздоровчий або омолоджуючий курс.

Варто відзначити і унікальний курортний комплекс «Святий Костянтин і Олена», розташований в красивому парку на мальовничому березі затоки. Тут є лікувальні мінеральні джерела, відмінно розвинена курортна інфраструктура, дуже чисте повітря. Завдяки тому, що курортна зона знаходиться в лісопарковій зоні, тут зазвичай дуже комфортна температура. Курорт підходить тим, хто не надто любить виснажливу спеку.


» » Де відпочити в Болгарії?