Як розіграти подругу?

Фото - Як розіграти подругу?

Найбільш вдалий час для розіграшів - 1 квітня. Але деякі не чекають цієї дати, особливо якщо є хороші варіанти, як розіграти подругу. Існує багато способів посміятися над друзями. Щоб знайти відповідний розіграш, необхідно залізти у всесвітню павутину, де люди діляться досвідом між собою.
Розіграш до Дня народження

Наприклад, можна розіграти подругу на День народження. Для такого святкового дня більше підійдуть смішні і безглузді ситуації. Не варто вибирати жорстокі жарти, адже це свято подруги. Тому розіграш повинен всього лише розсмішити її, а не засмутити або поставити в незручну ситуацію і змусити червоніти.

Найчастіше в День народження використовують такий сценарій: весь день робити вигляд, ніби не пам'ятаєте, що сьогодні особливий день, і спілкуватися як зазвичай, а ввечері використовувати ефект несподіванки і привітати її разом з друзями, подарувати торт, повітряні кулі та подарунки. Подрузі спочатку буде прикро, але потім вона зрадіє такому повороту подій. Можна організувати невинне викрадення і доставити подругу в ресторан, де їй приготований сюрприз, а також шикарний банкет.

Якщо подруга працює в офісі, то там можна влаштувати скандал з її участю (підмовивши попередньо колег або підіславши підставного актора). Коли подруга буде вже «скипати», зайдете ви в костюмі ангела і скажете, що розв'яжете всі суперечки, а також поздравите зі святом.

Телефонні розіграші

Зараз більшу популярність мають розіграші по телефону. Існують навіть різні спеціальні послуги для подібних випадків. Потрібно лише вибрати, як розіграти подругу по телефону. Наприклад, аудіооткриткі з голосами різних відомих особистостей (від улюбленого співака до самого президента) висилаються на номер телефону подруги, а вони надходять у вигляді звичайного дзвінка. Це нешкідливий, але дуже приємний розіграш. Уявіть, як витягнеться обличчя подруги, коли вона вирішить, що їй телефонує її улюблений актор. Бажано бути поруч, щоб побачити реакцію подруги, тоді буде весело обом. А якщо немає бажання розкривати, ким розіграш організований, у вашій присутності вона не запідозрить Вас. Це можна зробити, замовивши конкретний час.


Смс-розіграші не менш популярні, вони дозволяють послати прикольну смс подрузі на телефон. Схема схожа з посланням аудіооткриткі.

Розіграші по телефону можуть бути у вигляді поздоровлень, жартівливих смс або навіть дзвінка з поліції чи податковій інспекції, а також хибний виклик на роботу. Успіх розіграшу залежить від гумору подруги і вашої фантазії.

Ідеї до першого квітня

Можна пропагують подругу великим рахунком за комунальні послуги, роздрукувавши на принтері квитанцію. Комп'ютер і принтер дозволять підробити різні документи, які будуть важливі для вашої подруги, і виправити там деякі числа, дати, назви, щоб шокувати подругу.

Наприклад, можна з серйозним обличчям сказати, що ви вмієте ворожити на сигаретному попелі по руці. Потрібно попросити струсити попіл з сигарети на долоню, розтирати його пальцем круговими рухами раз 20. Після цього зробити вигляд, що розглядаєте лінії на долоні і повідомити що попільничка з подруги ніяка. Ось як можна розіграти подругу і посміятися разом!


» » Як розіграти подругу?