Як цуценя привчити до вулиці?

Фото - Як цуценя привчити до вулиці?

Собак, на відміну від котів, зазвичай привчають ходити гуляти на вулицю і, там же, справляти нужду. Звичайно, жоден щеня відразу не розуміє, чого від нього хочуть, тому господарі переймаються питанням, як привчити собаку до вулиці.
Починаємо з простого: лоток або газета

Першою вашим завданням є привчання цуценяти справляти свою нужду не де-небудь, а в певному місці. Поки він ще маленький, він може боятися вулиці або йому може бути заборонено залишати будинок, у зв'язку з щепленням.

Саме тому, спочатку важливо навчити песика справляти нужду на газету або в лоток. Щоб зробити це, тимчасово обмежте пересування цуценя однією кімнатою. Приберіть з підлоги килими та килимове покриття і застеліть його газетами. Кожен раз, коли щеня сходить в туалет на газету, хваліть його і пригощайте чимось смачним.

Поступово починайте зменшувати площу, покриту газетами, до тих пір, поки на підлозі не залишиться всього одна або дві газети. У цей момент ви вже можете стелити газету в лоток, але важливо, щоб він завжди стояв в одному місці.

Пізніше, коли ви почнете привчати малюка до туалету на вулиці, ви зможете прибрати газети. Щоб за звичкою він не справляв там нужду, поставте в це місце лежак або миску з водою для цуценяти, оскільки жодна собака не буде паскудить там, де спить або їсть.

Привчаємо цуценя до вулиці

Як тільки собачці буде дозволено виходити на вулицю, починайте привчати її до щоденних прогулянок. Зазвичай, перші виходи на вулицю можна починати з тримісячного віку цуценя.

Часто люди задають питання на кшталт, як привчити таксу до вулиці, але, по суті, ця процедура практично не відрізняється для собак різних порід.

Починати вигулювати собаку потрібно в місцях, де немає собак і машин, а також дуже мало людей. Оскільки щеня зіткнеться з багатьма новими і незнайомими речами, він може бути дуже наляканий, тому постарайтеся, щоб перший час його ніщо не могло налякати, або перешкодити йому.


Спочатку він напевно буде дуже переляканий і почне скиглити або тремтіти, швидше за все, попроситься до вас на руки. Не варто брати його, краще Підбадьорити, і дайте йому щось смачне. Буде дуже добре, якщо на прогулянки ви будете брати улюблену іграшку цуценя. Під час перших прогулянок важливо, щоб ви постаралися погратися з щеням, розвеселити його, щоб він заспокоївся і відчув себе комфортніше. По можливості, не стійте весь час на одному місці. Відходите від цуценя, щоб він бігав за вами, кличте його до себе. Якщо він раптом злякається чогось, заспокойте його і погладьте.

Щоб не мучитися питанням, як цуценя привчити до вулиці, запам'ятайте одне просте правило: у жодному випадку, під час прогулянки, не беріть його на руки, хіба що йому буде загрожувати небезпека. Цуценяті неодмінно сподобається, що ви берете його на руки, і, з часом, відучити його від цієї звички буде дуже складно. Уявіть собі, як вам неприємно буде, коли в дощову погоду собака буде ставити брудні лапки вам на джинси, просячись на руки.

Бажано, щоб перед початком прогулянок на вулиці ви привчили собаку до команди «Не можна» або «Фу». Це допоможе вам відучити його від спроб ластитися до незнайомих людей. Маленькі собачки часто вже не розрізняють чужої людини і господаря, тому підбігають до всіх, радісно виляючи хвостом. Якщо таке відбувається, попросіть незнайомця легенько ляснути долонею цуценя по морді і пройти далі, не звертаючи на нього уваги.

Завершальний етап

Як привчити собаку до вулиці? Після того, як щенное звик до прогулянок на вулиці і справно ходить в туалет на газету, ви можете почати привчати його до туалету на вулиці.

На перших порах вам потрібно буде, як можна частіше вигулювати цуценя, в ідеалі близько шести разів за день. З часом ви можете поступово скоротити кількість прогулянок вдвічі.

Перший час виводите цуценя на прогулянку після їжі і сну. Заведіть невеликий блокнотик, в якому відзначайте, через який час після прийому їжі щеня ходить в туалет, і на основі цих записів, сформуйте зручний графік прогулянок і прийомів їжі. Після того, як щеня справив нужду на вулиці, заохотите його ласощами і похваліть. Також пограйте після цього з ним, хоча б десять хвилин. У цуценя повинен розвинутися розуміння, що гратися з ним будуть тільки після того, як він справить нужду на вулиці. Якщо ви будете дотримуватися цих правил, вам не доведеться хвилюватися про те, як привчити йорка до вулиці.

Якщо ваш щеня все ще буде намагатися зробити гидоту в будинку, не сваріть її і не карайте, так як наступного разу вона все одно зробить це, але в більш відокремленому місці. При збиранні фекалій або сечі не використовуйте звичайну хімію, а придбайте спеціальні засоби. У звичайних міститься аміак, який також є в сечі, тому собака може сприйняти це як заклик ходити в туалет завжди саме на це місце.


» » Як цуценя привчити до вулиці?