Як відучити собаку стрибати?

Фото - Як відучити собаку стрибати?

Частенько багато собак стрибають на перехожих, тому у їхніх господарів виникає питання про те, як відучити собак кидатися на людей. Найчастіше собака своїми «стрибками» висловлює радість з приводу повернення господаря додому, не дає проходу ні вам, ні вашим гостям, стрибаючи і дряпаючись.

Подібні проблеми виникають з цуценям і з собакою у віці до року. Так як відучити собаку стрибати? Якщо ж ви не додасте цьому значення, поки собачка молода, у віці до року, то потім відучити її стрибати буде важче. Коли собака стане більший і важчий, не кожен перехожий буде розчулюватися такому приветствию великого пса. Також не забувайте про те, що діти, які гуляють по вулиці, можуть постраждати через поганого поводження вашої невихованої собаки.

Перше, що варто з'ясувати, - чому собака стрибає на людей. Така поведінка собаки все-таки дружелюбне і невипадкове, адже намагаючись лапами дістатися до обличчя людини, обнюхати його і облизати, вона вітається і показує свою радість. Саме так собаки спілкуються між собою.

Карати цуценя за хороше, але некультурне в людському суспільстві поведінка не варто. Собака не зрозуміє, за що її карають. Давайте краще розглянемо всі способи корекції поведінки, зокрема те, як відучити собаку стрибати на людей.
Альтернативний спосіб для початку виховання

 • Увійдіть в квартиру, і коли собака підбіжить і стане на задні лапи, притисніть її до колін, але не дозволяйте на вас застрибнути.
 • Хваліть собаку. Не треба приховувати вашої радості.
 • Потім сядьте навпочіпки, дозвольте собаці обнюхати вас.
 • Відволічіть увагу цуценя на яку-небудь його іграшку, щоб встигнути роздягнутися і пройти в будинок.

Другий спосіб із застосуванням фізичного контролю

 • Дозвольте собаці на вас застрибнути і в момент стрибка акуратно і злегка вдарте ногою нижче коліна собаку або підставте вперед коліно так, щоб собака грудьми на неї натрапила.
 • Не забувайте хвалити собаку і показувати радість від зустрічі, щоб собака не сприйняла удар як покарання.

Третій спосіб з використанням «зброї»

 • Візьміть Пирскавка або іграшковий водяний пістолет, залиште його в передпокої заздалегідь, щоб, прийшовши додому, швидко ним скористатися.
 • Коли собака спробує стрибнути, постарайтеся потрапити водою з пістолета в очі або ніс собаці. Якщо собака зрозуміла і послухалася, хваліть і погладжуйте її
 • Якщо собака знову почне стрибати, повторіть цю дію.

Найжорсткіший спосіб корекції поведінки


Він підходить тільки для дорослих собак. Спосіб допускається практикувати тільки тим людям, які були навчені поводженню з описаними предметами.

 • Надіньте на собаку парфос і поводок.
 • Коли хто-небудь з вашої сім'ї увійде в квартиру, приготуйтеся.
 • У момент стрибка собаки зробіть грубий технічний ривок.
 • Увійшовши людина повинна погладжувати собаку, як би висловлюючи свою радість при зустрічі, як ніби нічого не сталося.
 • Коли собака спробує повторно стати на лапи, зробите черговий технічний ривок і т. Д.

Важливо! Діяти необхідно однаково всім членам родини. Просіть про це знайомих і друзів, щоб при зустрічі з вашої собакою на вулиці або під час прогулянки вони робили те ж, що й ви.

Не варто чекати, що після першого ж вашого уроку собака стане слухатися! Для повної корекції поведінки потрібен час і багаторазові повтори. Наберіться терпіння. Зазвичай для отримання хорошого результату досить перших двох способів, практикувати які потрібно щодня протягом двох-чотирьох тижнів.


» » Як відучити собаку стрибати?