Як назвати таксу?

Фото - Як назвати таксу?

Кожен люблячий господар має право назвати свого милого вихованця так, як йому хочеться. Це може бути будь хитромудра або звичайна, звична для нашого суспільства кличка. А що стосується, як назвати таксу, так тут все набагато складніше. 

Помилки господарів вихованців

Дуже часто заводчик такси самостійно придумує кличку, але це не означає, що вона буде сподобатися майбутньому власнику. Вибір особливою клички своєму вихованцеві вельми серйозне і непроста справа. Досить часто клички тварин просто смішні, особливо в тому випадку, якщо господарі називають іноземним словом, приємним на слух, свого вірного пса. При цьому вони навіть не знають конкретного перекладу! Наприклад, не рідко зустрічаються клички з перекладом "Каналізація", "Біль" та ін. Так що з вибором імені потрібно бути дуже акуратними, адже таким чином можна визначити і долю тварини. Кличка тварини з непристойностями та орфографічними помилками викликає в оточуючих відповідну реакцію. Не варто називати свого нового вихованця ім'ям минулого тварини, яка загинула або загубилося. Ім'я собаки має відповідати характеру і звичкам вашого улюбленця.

Як назвати таксу хлопчика

Хлопчику таксою відмінно підійде Абат, Блик, Вайк, Зарт, Дайрі, Жако, Кутик, Лайд, Мішук, Натан, уртери та інші. Але не варто називати пса Дракула. З цим нестандартним ім'ям жоден пес-такса не прожив щасливим життям. Так само популярні Фім, Юз, Ейр, Рей.

Як назвати таксу дівчинку

Жері, Іджі, Када, Квик, Капа, Ликсо, Лайда, Меди, Нурсі чудово підійдуть для дівчаток такс. Так само красиві і приємні на слух, як для господаря, так і для вихованця, будуть такі клички як Ула, Фруга, Еба, Нуль та інші. Вірджинія і Віргінія не підійдуть для вашої собаки, так як багато собак з таким ім'ям не мали потомства.


» » Як назвати таксу?