Як зняти гроші з мтс?

Фото - Як зняти гроші з МТС?

Ситуації бувають різні і іноді дуже корисно знати, як зняти гроші з карти МТС, одного разу це може стати в нагоді вам або комусь із ваших друзів і близьких. Поспішаємо вас порадувати - з МТС можна зняти гроші, однозначно. Давайте дізнаємося, як це зробити.
Qiwi

Для виведення грошових коштів з рахунку мобільного телефону МТС вам буде потрібно зареєструватися в платежів системі Qiwi. Процедура реєстрації досить проста. Від вас потрібно:

  • номер вашого мобільного телефону МТС,
  • адресу електронної пошти.

Після завершення процедури реєстрації вам стануть доступні всі послуги, що надаються Qiwi-гаманцем, в тому числі ви зможете зняти гроші з МТС.

Нас цікавить розділ, під назвою «висновок готівки». Потрібно враховувати, що процедуру щодо зняття коштів з рахунку мобільного телефону можливо провести лише через банки, які співпрацюють з компанією МТС. Також є ліміт на висновок - це не більше 15000 рублів на добу. Насправді, процедура не так вже й складна. У розділі «висновок готівки» потрібно вибрати відповідний вам банк і поповнити свій особовий рахунок або рахунок пластикової карти, підтвердити операцію за допомогою спеціального коду, який ви отримаєте на свій мобільний апарат. Гроші зараховуються від 15 хвилин, комісія відрізняється залежно від банків, поруч з платежем буде інформація про комісії.

Офіс МТС

Також існує й інший варіант. Якщо раптом ви з яких-небудь причин, не бажаєте більше користуватися послугами, що надаються компанією МТС, ви маєте повне право отримати решту з рахунку готівкою. Для цього буде потрібно звернутися в офіс компанії МТС, написати відповідну заяву на розірвання договору і через місяць або два можна зняти гроші зі свого номера мтс. Але цей спосіб майже нікому не підходить, тому як шукаючи відповіді на питання, як зняти гроші з мтс, людина зовсім не хоче розривати договір з компанією, він просто хоче отримати надлишок коштів з рахунку. Для отримання цих коштів вам знадобиться паспорт абонента, на якого оформлялася сім-карта, тобто, якщо сім-карта оформлена не на вас, то з собою потрібно привести ще і людину, яка є власником номера за документами.

Також кошти зазвичай залишаються в кінці місяця на телефоні, який оплачує роботодавець, тому другий спосіб з блокуванням сім-карти не підходить. Але не варто забувати, що всі операції з рахунком мобільного телефону будуть видні в роздруківці докладного рахунку за місяць, але якщо для вас це не є смертельним вироком, то кращий варіант - це qiwi-гаманець. Це і низькі процентні ставки за послуги системи, і співпраця з безліччю банків.


» » Як зняти гроші з мтс?