Як скачати фільм на планшет?

Фото - Як скачати фільм на планшет?

Багато користувачів планшетів купують даний девайс спеціально для того, щоб насолоджуватися переглядом фільмів та відеороликів. Однак, тут у багатьох виникає проблема: як скачати фільм на планшет. Існують різні способи, але найпопулярніші - це використання персонального комп'ютера або ноутбука. Саме про цей спосіб ми будемо говорити в нашій статті. Дана стаття орієнтована на користувачів планшетів під управлінням Android OS.
Як скачати фільм на android-планшет

Існують два основних способи закачування фільмів на планшет, а саме: з глобальної мережі або безпосередньо через комп'ютер. Розглянемо спочатку так званий онлайн-спосіб.

Онлайн-спосіб

У мережі існує безліч сайтів, які пропонують перегляд фільмів онлайн. Ці ж сайти дозволяють завантажувати фільми на пристрій. У мережі також є так звані торрент-трекери, які дозволяють завантажувати різний відеоконтент за допомогою програми utorrent.

Встановіть програму і далі зайдіть на будь торрент-трекер. Наприклад, rutracker.org. Скачайте будь торрент-файл, який закріплений за конкретним відеороликом або Фото - фільм планшетфільмом. Відкрийте його, і програма автоматично почне скачування відеоролика.


За допомогою такої властивості, як seasonvar.ru ви теж можете завантажити будь-який вподобаний вам фільм чи серіал. Для цього скористайтеся кнопкою «Завантажити», яка знаходиться в правому нижньому кутку плеєра і має іконку стрілочки. Скачування почнеться через кілька секунд. Далі ви зможете вже перекачати фільм з вашого комп'ютера на android-планшет.

Примітка: ви можете відразу закачати фільм на пристрій, але в цьому випадку не виключені помилки при завантаженні.

Як перенести відео з комп'ютера на планшет

Справа залишилася за малим. Потрібно лише перенести фільм або будь відеоролик, який ви завантажили на ваш комп'ютер, прямо на планшет. Для цього скористайтеся usb-проводом, який йшов в комплекті з планшетом. Щоб підключити планшет до комп'ютера, переведіть режим вашого планшета на прийняття файлів. Зазвичай це Фото - фільм планшетвідбувається автоматично, але якщо цього не сталося, вам потрібно лише натиснути на повідомлення «Що зробити з цим пристроєм?» і вибрати режим "Змінний носій". Після цього ви можете перекачати фільм на ваш планшет.

Для відтворення відеоролика вам знадобиться вбудований android player, або ж ви можете скористатися іншими відеоплеєрами. Рекомендується використовувати bs player, який на даний момент вважається кращим плеєром в плані стабільності роботи на android-пристроях. Якщо ж ви є власником ipad, але не знаєте як скачувати фільми на ваш планшет, рекомендуємо до прочитання статтю Як скачати фільми на iPad.


» » Як скачати фільм на планшет?