Як розгойдати акумулятор?

Фото - Як розгойдати акумулятор?

Приходить час, і акумулятори наших мобільних телефонів, зносившись, починають мало часу «тримати» заряд. Про те, як розгойдати акумулятор телефону, розповість наша стаття.

Слід пам'ятати, що не кожен акумулятор стільникового телефону піддається «розгойдування». Літій-іонний акумулятор - найбільш придатний для цієї процедури. Про них ми і розповімо в подальшому. Бувають, звичайно, і такі випадки, коли акумулятор телефону повністю втратив свою ємність і тоді відповідь на питання про те, як розгойдати акумулятор, тільки один - ніяк. Необхідно придбати новий. Але, на щастя, в більшості випадків літій-іонний акумулятор піддається такий «розгойдування».
Процес «розкачки»

  1. Для початку, необхідно повністю розрядити акумулятор телефону (щоб пристрій не включався). Щоб зробити це, акумуляторну батарею в телефоні. Щоб домогтися повного розряду акумуляторної батареї, навантажите Ваш телефон якими-небудь енергоємними програмами, наприклад іграми, музикою. Можете просто натискати кнопки. Якщо на Вашому телефоні відсутні енергоємні додатки, то для повного розряду акумулятора підійде включення вай-фаю і пошук вай-фай мереж, а також багаторазове виключення і включення апарату. Адже при пошуку мережі оператора телефон також витрачає величезну кількість своєї енергії.
  2. Отже, акумуляторна батарея повністю розрядилася і телефон не включається. Тепер необхідно поставити апарат на зарядку. Проводити зарядку необхідно до повного заряду батареї. Після одного циклу «розрядки-зарядки» Ваш акумулятор відновить свою колишню ємність, але не на максимум від його можливої ємності. Для досягнення найкращого результату потрібно повторити такий цикл кілька разів (2-3 рази). У майбутньому цю процедуру необхідно буде повторювати приблизно через 60-100 акумуляторних зарядок.

Також необхідно пам'ятати, що ні за яких обставин не потрібно стискати акумуляторну батарею або стукати по ній. Адже це загрожує пошкодженням батареї, і вона, в кращому випадку, виходить з ладу, а в гіршому - при зарядці та експлуатації може повестися невідомо яким чином. Може навіть вибухнути! Надалі не варто піддавати акумулятор різких перепадів температури, адже це також шкодить акумулятора.

Тепер Ви знаєте, як правильно розгойдати акумулятор!


» » Як розгойдати акумулятор?