Як прошити lg kp 500?

Фото - Як прошити LG KP 500?

Перед тим як задуматися над тим, як прошити телефон LG KP500, потрібно чітко розуміти, для чого це робиться. Деякі прошивають телефони з цікавості, хтось просто для зайвого досвіду в цій справі, іншим це необхідно для «розкриття резервів» телефону, ну а деякі від безвихідності ситуації, такий, наприклад, як не включається, не завантажується апарат, виник синій екран і т.п. Відразу відзначимо, що в останній ситуації настійно рекомендується звертатися в сервісний центр, тому як часто в таких випадках потрібне спеціальне обладнання «програматор».

Слід розуміти, що телефон LG KP 500 має не тільки апаратну, а й програмну частину, як будь-який комп'ютер, але відновити «операційну систему» телефону, не так просто як на домашньому ПК. Тому перед тим, як прошити LG KP 500 в домашніх умовах, усвідомте, що відповідальність за неправильні дії і можливість посилювання ситуації цілком і повністю залишаються на вашій совісті.

Отже, якщо вам нічого не страшно, телефон не шкода, то приступимо до прошивці LG KP500.
Для прошивки LG KP 500 знадобиться

  • телефон LG KP 500,
  • USB кабель для з'єднання телефону з комп'ютером,
  • спеціальне програмне забезпечення,
  • упевненість, що ні за яких обставин, під час прошивки не вирубавши світло в квартирі, не відійде провід, що з'єднує телефон з ПК.

Завжди рекомендується користуватися лише офіційною прошивкою, тобто тієї, яку рекомендує виробник телефону і яку можна завантажити прямо з сайту LG.

Після прошивки телефону LG KP 500, з нього можуть пропасти всі дані, включаючи контакти. Щоб уникнути втрату потрібної інформації, рекомендується її заздалегідь зберегти. Зробити це можна за допомогою спеціальної програми LG PC Suite. Завантажити її можна тут на вкладці PC SYNC.

Інсрукція по прошивці

  1. Завантажуємо і встановлюємо на ПК USB DRIVER. Для цього переходимо сюди, знаходимо на цій сторінці вкладку «Оновлення ПЗ» і викачуємо програму з кроку 1. Дана програма потрібна тільки для того, щоб ваш комп'ютер зміг коректно визначити ваш телефон при підключенні. Завантажуємо і встановлюємо.
  2. Саме час зберегти потрібну вам інформацію, якщо ви цього ще не зробили, за допомогою програми PC SYNC.
  3. Потім нам потрібна програма LG Mobile Support, за допомогою якої ми і будемо прошивати телефон. Знайти її можна все на тій же сторінці, використовуючи пункт кроку 2. Завантажуємо і встановлюємо.
  4. Відкриваємо LG Mobile Support. Тепер можна з'єднати телефон з комп'ютером за допомогою кабелю.
  5. Після того, як програма LG Mobile Support розпізнала ваш телефон, натискаємо в ній кнопку «Почати оновлення». Якщо дана кнопка не активна, значить, у вас вже встановлена остання версія прошивки.

Так прошивається телефон офіційним програмним забезпеченням. Буває що з першого разу не виходить прошити телефон таким способом, пробуємо проробляти вищеописані пункти ще раз. Якщо ж все вищеописане не допомогло або з якихось причин не виходить, то несіть в сервісний центр, а не намагайтеся завантажити прошивку для LG KP500 зі сторонніх ресурсів.


» » Як прошити lg kp 500?