Як поміняти тариф на Теле2?

Фото - Як поміняти тариф на Теле2?

Оператор мережі Теле 2 має безліч зручних тарифних планів, які задовольнять потреби будь-яких абонентів. Для тих, хто віддає перевагу довгий час перебувати на зв'язку, існує тариф з недорогою оплатою за вихідні виклики. А для любителів віртуальної реальності підійде тариф з доступними цінами за мегабайт. Залишається тільки вибрати відповідну послугу компанії Теле 2 і ознайомитися з інструкцією про те, як поміняти тариф на Тілі 2.

Способи зміни тарифного плану

Для цієї функції в оператора є 3 вірних способу.

 1. По-перше, можна відвідати офіційний офіс компанії і подати заявку на бажаний тариф. У цьому випадку достатньо мати при собі документ, який підтверджує, що SIM-карта була зареєстрована на ваше ім'я.
 2. По-друге, можна знайти розділ «Тарифи» на сайті компанії. Для отримання інформації про ціни та описі послуг достатньо клікнути по ярлику тарифу. Основними тарифами Теле 2 є:
  • Знай наших
  • Так просто
  • Разом дешевше
  • Привіт на Батьківщину
  • По-третє, управляти всіма настройками тарифного плану та персонального рахунку можливе прямо з мобільного телефону. Для цього наберіть 611 і натисніть на клавішу виклику. Уважно прослухайте голосове меню і переключіться на вподобаний тариф, натискаючи на ті цифри, які підкаже робот.

  Якщо ви підете інструкціям даної статті, у вас не виникне питань про те, як змінити тариф на Тілі 2.


  » » Як поміняти тариф на Теле2?