Як відкрити капот ваз?

Фото - Як відкрити капот ВАЗ?

Власники вітчизняних автомобілів часто стикаються з проблемою, як відкрити капот ВАЗ, якщо порвався трос? Спробуємо допомогти їм кількома порадами.
Як відкрити капот ВАЗ 2107?

Спочатку бажано визначити, в якому місці порвався трос - з боку салону у ручки або у замку під капотом. Тросик, відірваний в салоні можна дістати дротяним гачком крізь просвіт злегка піднесеного з боку водія капота. Зачепивши тросик, його потрібно витягнути назовні. Якщо обрив стався у замку, треба взяти міцну дротик, бажано - в оплетке, щоб не пошкодити фарбу, і спробувати дістати гачок замка крізь грати воздуховода. Завдання посильне, хоча стовідсоткового результату метод не гарантує.

І якщо всі хитрощі марні, слід звернутися до варіанту більш радикального - відкрутити решітку радіатора і, взявши в помічники болгарку з невеликим колом, зрізати петлі кріплення капота. Зняти його після цього і замінити порвався трос вже нескладно.

Як відкрити капот ВАЗ 2109?

Власнику «дев'ятки» доведеться лізти під машину. Там необхідно буде зняти захист двигуна і жерстяної пильовик - інакше проштовхнути руку повз радіатора неможливо. Просунувши руку, треба буде намацати кільце, до якого прикріплений трос, це безпосередньо у замку капота. На кільце потрібно натиснути збоку - в водійську сторону, добре, якщо помічник натисне в цей момент на капот зверху.

Для більш щасливих є варіант простіше - злегка піднявши капот, спробувати відкрити замок довгим дротом.

Як відкрити капот ВАЗ 2114?

Тут підхід той же, що і у випадку з "дев'яткою". Знявши захист двигуна, треба дістати і відвести в сторону хвостик пружини, за який чіпляється тросик. Звичайно, попередньо слід переконатися, де саме порвався трос, цілком імовірно, що автовласникові пощастить і кінець троса буде бовтатися в салоні. В екстреному випадку можна просто зламати грати радіатора і дотягнутися до замку рукою. Пластмасова решітка коштує недорого.


» » Як відкрити капот ваз?