Що подарувати на 19 років?

Фото - Що подарувати на 19 років?

19 років - це вже вельми солідний вік ... для гарного подарунка, зрозуміло! Розмова про те, що подарувати на 19 років, ми почнемо, звичайно ж, з милих дівчат.
Що подарувати дівчині 19 років?

До обов'язкових букету і цукеркам на 19-річчя молодій особі бажано додати і щось більш вагоме в якості подарунка. А що це може бути, залежить, по-перше, від її уподобань, а по-друге, від вашої спостережливості. Якщо ваша подруга частенько любить дивувати оточуючих своєю новою зовнішністю, то напрошується подарунок у вигляді фарби для волосся або набору гарної косметики. Якщо ж дівчина в дорозі частенько слухає музику, але краєм ока ви помітили, що плеєру вже років 3-4, подаруйте нову, більш сучасну модель, не помилитеся.

Набагато простіше з тими дівчатами, у яких є певні захоплення. Хоча простіше - це ще як сказати. Легше визначити тематику подарунка, але складніше буде в іншому, тому що дарувати, наприклад, любительку канарок чергову галочку потрібно зі знанням справи, тобто, досить непогано самому в цьому розбиратися. Приблизно так само йде справа і в інших областях: і в комп'ютерних технологіях, і в книгах, і в дизайні. Якщо ж ви вирішили зазіхнути на моду і подарувати якусь хорошу (на вашу думку) річ, подумайте, а чи точно ви вгадаєте з фасоном, з кольором, нарешті, з розміром? Це ж стосується і ювелірних прикрас, і косметики. Ваша уважність, безумовно, буде оцінена, але буде ще краще, якщо ви і справді подаруйте щось підходяще і по-справжньому цінне. Ось виходячи з цього і вирішуйте, що подарувати подрузі 19 років. Не впевнені у своїх силах - подаруйте таку річ, в якій ви на 100% будете впевнені, що вона їй сподобається. Ну а якщо впевнені, дерзайте!

Що подарувати хлопцеві 19 років?


Молодої людини в цьому віці також може цікавити практично все, що завгодно. Але все ж вибрати подарунок хлопцю завжди простіше, ніж дівчині. Хороша бритва або дорогий одеколон, стильний і потрібний аксесуар до комп'ютера підійдуть, напевно, будь-якому 19-річному (і не тільки) молодій людині. Крім того, можна обійтися без цукерок і, тим більше, без квітів, а значить, заощадити тисячі на щось більш цінне для практично будь-якого чоловіка. Ну а дізнатися, що чоловік любить, а що ні, простіше простого, мені вас вчити?

Найпростіше, звичайно, з тими хлопцями, які обожнюють свої ПК (персональні комп'ютери). Такі вам, швидше за все, самі проговорився про свої мрії в приватній бесіді. Комп'ютерних аксесуарів сьогодні у продажу багато, залишається лише вибирати за смаком і по гаманцю. Деякі подарунки просто напрошуються самі собою. Якщо ваш приятель багато часу проводить за комп'ютером, але у нього маленький монітор, чому б всім не домовитися і не скинутися на хороший монітор побільше? З кожного по 1,5-2 тисячі, а задоволення людині на багато років. Повірте, отримати такий солідний подарунок вашому 19-річному одного буде настільки приємно, що ніякі лосьйони, гелі, флешки, диски і т.д. і т.п. не йдуть з ним ні в яке порівняння!

Краще подарувати другу на 19 років одну річ, але зате хорошу і дорогу, вже повірте. Головне, щоб це був саме той подарунок, в якому ваш приятель дійсно потребує. Це може бути і монітор до комп'ютера, і мікрохвильова піч, і навіть телевізор або холодильник. Мало чого в будинку немає або зламалося. Для того, щоб вибрати стоїть подарунок, потрібно просто проявити крапельку уважності.


» » Що подарувати на 19 років?