Як нарядити ялинку?

Фото - Як нарядити ялинку?
Дивіться відео

Як нарядити ялинку?


Ялинка, що представляє собою незмінний атрибут найулюбленіших зимових свят, у новорічну пору стає об'єктом загальної уваги. Схвильовані домочадці, стовпившись навколо живої або штучної красуні, навперебій пропонують різні варіанти її прикраси. Однак перш ніж приступати до цього захоплюючого процесу, не зайвим буде дізнатися, як прикрасити ялинку, щоб вона стала по-справжньому розкішною. Дуже важливим етапом у створенні новорічного настрою насамперед є вибір ялинки, у зв'язку з цим ми хочемо порекомендувати вам відмінну статтю про вибір ялинки: Як вибрати ялинку.

Гірлянда та іграшки

  1. Починати варто з електрогірлянди. Сучасні варіанти цього виробу абсолютно безпечні в експлуатації, звичайно, якщо не скупитися і відмовитися від думки придбати дешеву підробку. Весело мерехтливі яскравими, різнокольоровими вогниками, вони будуть не тільки сприяти створенню відмінного новорічного настрою, але і витончено підсвітять ялинкові іграшки, надаючи їм сліпучий блиск. До речі, на гірлянді Фото - Ялинкакраще не економити хоча б з міркувань безпеки.
  2. Вибирати іграшки за розміром. Приступаючи до безпосереднього розподілу всіляких куль, сердечок і фігурок, варто враховувати, що чим вони більші, тим нижче повинні розташовуватися. При цьому маленьку ялинку краще взагалі не прикрашати масивними, громіздкими виробами, інакше вона буде виглядати безглуздо і тільки засмутить своїх володарів. Ще одне золоте правило по розвішування іграшок - ніколи не поміщати поруч дві однакові моделі.
  3. Порушувати традиції можна і потрібно. Люди, що володіють гарним смаком і знаючі як красиво нарядити ялинку, нерідко відмовляються ризикувати і навіть не намагаються змінити традиційні правила її оформлення. А даремно! Уміло розвішані горіхи, цукерки, фрукти, елементи одягу або навіть ювелірні прикраси можуть надати красуні додаткову родзинку.

Верхівка і додаткові прикраси

  1. Верхівка не повинна залишитися без уваги. З давніх пір гостру вершину ялинки прийнято прикрашати зіркою, яка символізує собою Фото - Ялинкапровідну зірку, що привела волхвів до ясел новонародженого Ісуса. Однак це зовсім не обов'язкова процедура, з таким же успіхом замість зірки можна встановити шпиль, декоративну свічку або фігурку ангела.
  2. Закінчуючи процес оформлення, можна дозволити собі трохи попустувати і щедро облити ялинку бризками штучного снігу, блискучою мішурою, різнокольоровими намистом, дощиком, серпантином, конфетті, а також блискітками.
  3. Заключний штрих - він найважливіший. Новий рік є, насамперед, сімейним святом, тому завершуючи підготовку красуні до торжества, не варто забувати про заздалегідь приготовлених подарунках. Надійно заховавши їх під ялинку, можна вважати процес підготовки до Нового Року завершеним. Для маскування подарунків варто встановити туди ж діда Мороза і його вічну супутницю Снігуроньку.

Якщо ви хочете знайти більше ідей для прикраси ялинки, то рекомендуємо статтю Як прикрасити ялинку.


» » Як нарядити ялинку?