Що відчуваєш, коли любиш?

Фото - Що відчуваєш, коли любиш?

Любов хоча б раз у житті відчував кожна людина. Це всім знайоме почуття, як правило, погано піддається описам, аналізу. Коли любиш - все зрозуміло: чого тут пояснювати, що ти при цьому відчуваєш. Людина, відчуває любов, не може себе не видати: він уже змінився і внутрішньо, і зовнішньо. А такі сильні емоції майже завжди позначаються і на поведінці, і на психології. Що ж все-таки відчуваєш, коли щиро любиш?
Щастя і біль

Деякі закохані говорять про те, що відчувають цілу бурю почуттів, море емоцій, часто прямо протилежних один одному. Відчуває любов, просто світиться від щастя (особливо тоді, коли об'єкт його почуттів знаходиться десь неподалік, а краще - на відстані витягнутої руки). Одночасно він може відчувати і почуття болю від страху втратити кохану людину, біль розлуки, навіть коли розлучається ненадовго. Так що, як писав поет, «з коханими не розлучайтеся»!

Мозок «in love»

Кажуть, що коли любиш, відчуваєш любов кожною клітинкою, «всіма фібрами душі». Вчені-антропологи провели спеціальні дослідження, довівши, що мозок людини, що знаходиться «в любові», значно відрізняється рядом ознак. Так, Х.Фішер, керівниця проекту, виділила аж тринадцять таких ознак, підтверджуючи свою теорію хімічними формулами.

Почуття залежності

А деякі порівнюють любов зі свого роду наркотичною залежністю. І частково в цьому є частка правди. Організм закоханої людини, її мозок, виробляє особливі речовини - ендорфіни, так звані «гормони щастя». Ось чому всі закохані буквально світяться зсередини!

А ще сильна любов (особливо, нерозділене) може призвести до нестабільності в емоційному і фізичному плані. Так що якщо ви спостерігаєте у себе збудження, ейфорію, раптові припливи енергії, безсоння, втрату апетиту, безпричинну тривогу, то напевно ви закохані!

Ще про почуття читайте в матеріалах:


» » Що відчуваєш, коли любиш?