Що таке цивільний шлюб?

Фото - Що таке цивільний шлюб?

Багато зроблять для себе відкриття, хтось підтвердить свої знання. Сьогодні розповімо, що таке цивільний шлюб, як визначається поняття в його істинному значенні, і що мають на увазі люди в побутовому спілкуванні. Ви дізнаєтеся визначення поняття «цивільний шлюб», зрозумієте, які є помилки у використанні цього поняття. Будьте грамотними і використовуйте поняття, спираючись на їх справжнє значення, це допоможе уникнути непорозумінь.

Цивільний шлюб: визначення

Що таке цивільний шлюб? Ось яке визначення наводиться в «Великій радянській енциклопедії»: цивільний шлюб є державно оформлений у відповідних органах шлюбний союз, в якому не бере церкву.

Іншими словами, цивільний шлюб - це регламентовані виключно органами державної влади взаємини подружжя. Акцент робився саме на відсутності участі церкви (з 1917 року держава повністю взяло на себе процедуру оформлення шлюбів, відокремившись від церкви).

Цивільний шлюб і співжиття

Напевно, багатьох здивувало таке визначення. Що таке цивільний шлюб в розумінні побутовому? Часто його плутають з співжиттям.

Співжиття (той же фактичний, незареєстрований шлюб) - спільне проживання партнерів, відносини між якими не оформлені, як шлюб, за встановленим законом порядком.

Тепер Ви знаєте різницю між визначеннями цивільного шлюбу і співжиття. Проте в даний час поняття "громадянського шлюбу" не використовується, його немає ні в законодавстві РФ, ні в кодексі Сімейному РФ.


» » Що таке цивільний шлюб?