Що шукають в інтернеті?

Фото - Що шукають в інтернеті?

Пошукова система Яндекс кожен день приймає більше ста мільйонів запитів. Що шукають в інтернеті? Близько половини цих запитів вводиться в десяти містах Росії: це Москва, Санкт-Петербург, Воронеж, Нижній Новгород, Самара, Єкатеринбург, Омськ, Новосибірськ і Хабаровськ. Користувачі перерахованих міст запускають 18500000 пошукових сесій, тривалість яких, загалом, склала б 100 років.

На створення запиту і перегляду результатів пошуку, людина в середньому витрачає дві хвилини. Стали більш популярні запити, що складаються з трьох і більше слів, набагато рідше запит складається з одного слова. Самими багатослівними запитами Яндекса вважаються запити з п'яти слів.

Найчастіше, користувачі звертаються до пошукової системи Яндекс - 82,7%, потім до Пошук Mail - 36,3% і Рамблер - 20,3%. Користувачі різних міст та регіонів найчастіше запитують великі портали регіону, невідомі в інших містах.


Що частіше шукають в інтернеті? У пошукових Яндекс, QIP і Пошук Mail найпопулярнішими запитами залишаються запити з соціальних мереж. Основна маса користувачів постійно їх відвідує. За популярністю далі йдуть запити зі словом «порно», число таких запитів явно не зменшується.
Топ-10 пошукових запитів на Яндексі:

 1. В контакті
 2. Однокласники
 3. Mail.ru
 4. Порно
 5. В контакті вхід на сайт
 6. В контакті вхід
 7. Авто ру
 8. Порно онлайн
 9. Мій світ
 10. Ігри для дівчаток

У Google теж є свій ТОП-10 пошукових запит:

 1. Завантажити
 2. Однокласники
 3. В контакті
 4. Завантажити безкоштовно
 5. Вконтакте
 6. Ігри
 7. Яндекс
 8. Погода
 9. Перекладач
 10. Програми

Існують ресурси Яндекс.Wordstat і Google.Adsense, на яких можна подивитися і оцінити кількість показів оголошень в Яндекс.Директе, вся інформація ґрунтується на запитах користувачів. Сервіс працює для виявлення популярних тематик: чим популярніший тематика, тим більше користувачів будуть їй цікавитися.

Що шукають в інтернеті зараз

Які питання задають найчастіше? Найчастіше користувачі запитальний запит починають з: скільки, який або хто. Найбільше вживають такі питання, їх щодня ставлять усім пошуковим програмами: навіщо потрібні чоловіки, як правильно цілуватися, куди піти вчитися, що таке любов, звідки беруться діти, де купити, чий номер телефону, коли відкриють, скільки коштує весілля, чому Путін краб , яке сьогодні свято, хто хоче стати мільйонером.

Близько 10% запитів мають уточнення або прямі вказівки - продати, купити або отримати що-небудь.

Найпоширенішими уточнення на сьогоднішній день є запити скачати безкоштовно.

З кожним роком чисельність користувачів Інтернету невблаганно зростає, тому завжди стоїть питання, чим же зацікавити і залучити людей, які ресурси популярні і затребувані. Проведені дослідження показали, що, насамперед, запити в різних пошукових системах залежать від віку користувача.

Що часто шукають в інтернеті

Наприклад, молоді люди 12-17 років найчастіше цікавляться програмуванням, комп'ютерною технікою, іграми, платіжними системами, автомобілями, стільниковими телефонами, різними можливостями сучасних технологій і заробітком на дому. У віковій категорії 18-24 роки до всього цього додаються соціальні мережі, спілкування в чатах, розробка та оптимізація сайтів, ігри (стратегії, квести), музика і мобільні пристрої.

На відміну від хлопців, дівчата цікавляться навчальними програмами, модою, музикою, соціальними мережами, косметикою, серіалами, телепроектами, нарощуванням нігтів та іншими речами.

У більш старшої вікової категорії Інтернет використовується так само широко, як і серед молоді. Що люди шукають в інтернеті? Багатьох цікавлять знайомства, за допомогою яких вони шукають собі пару для серйозних стосунків. Деякі шукають новинки кіно, слухають онлайн музику, онлайн-магазини так само користуються популярністю.

Незалежно від стану і віку користувачі часто запитують соціальні мережі «Однокласники» і «В контакті».


» » Що шукають в інтернеті?