Що робити, якщо чоловік ображає?

Фото - Що робити, якщо чоловік ображає?


Звичайно, в сімейному житті часто не все так гладко, як хотілося б. Після завершення романтичного періоду та початку повсякденного повсякденному житті, чоловіки часто змінюються і, як правило, далеко не в кращу сторону. Іноді поведінка чоловіка може переходити межі дозволеного і відбувається так, що чоловік ображає і принижує свою сім'ю. Причому найчастіше такі образи можуть бути адресовані не тільки дружині або іншим дорослим членам сім'ї, а й навіть маленьким дітям. Чому так відбувається? Чи можна виправити ситуацію і втихомирити чоловіка? Для того щоб розібратися в тому, що робити, якщо чоловік ображає, слід розглянути найбільш часті випадки чоловічої агресії.
Постарайтеся адекватно оцінити ситуацію

Спочатку, щоб краще зрозуміти свого чоловіка, необхідно постаратися стати на його місце і спробувати зрозуміти, що він відчуває, відчуває в той момент, коли говорить у вашу сторону образи. Можливо, в ньому просто говорить накопичилася образа, яка, нарешті, вихлюпнулася і показала свої не самі приємні сторони. Подумайте над тим, може бути вам варто бути більш уважною до свого чоловіка. Однак далеко не рідкість і такі ситуації, коли дружина намагається зробити для чоловіка абсолютно все: вона обхаживает його, виконує кожен його каприз, але він веде себе абсолютно не справедливо по відношенню до неї і постійно викидає безсторонні репліки в її бік або навіть у бік своїх дітей. Звичайно, в такому випадку винен чоловік, і мучити себе думками про свою провину точно не варто. Отже, розглянемо найбільш часті випадки, чому чоловік ображає свою сім'ю.

Запальність короткочасного характеру

Якщо ваш чоловік огризається на будь-яку не сподобалася йому репліку, постійно прискіпується і ображає свою дружину, то варто задуматися: чому? Зазвичай дружини таких чоловіків мають занадто тихий і спокійний характер. Вони вважають, що краще зайвий раз промовчати і не вплутуватися в суперечку, так чоловік швидше заспокоїться. Однак такий підхід може бути не завжди вірним. Найчастіше такі чоловіки, відчувають вседозволеність і починають проявляти свою нахабність ще більше. Крім цього, чоловіки з такою поведінкою можуть приходити в сказ саме через те, що їхня дружина не може дати їм відсіч і відстояти свою точку зору. Так що, якщо чоловік таким чином намагається перевиховати свою дружину, то це не досить розумний чоловік, не надто любить свою дружину. Чи варто утримувати його поруч - вирішувати тільки вам.

Агресія в стані алкогольного сп'яніння

Якщо в стані алкогольного сп'яніння чоловік постійно ображає свою дружину, то їй в першу чергу потрібно пам'ятати, що слова п'яного чоловіка рівним рахунком нічого не значать. П'яний чоловік може наговорити багато зайвого, і далеко не всі з сказаного буде правдою. Якщо ви хочете зберегти свою сім'ю, то потрібно допомогти чоловікові впоратися з алкогольною залежністю. Намагайтеся захистити його від цього, наприклад, не влаштовувати вдома свята, на яких буде алкоголь, може бути навіть варто звернутися за допомогою до фахівців. Проте варто зауважити, що якщо п'яний чоловік ображає дитину, і це не поодинокий випадок, то терпіти таке не можна. Для дитини це величезний стрес. Тому тут потрібно думати в першу чергу про нього, а не про чоловіка, перехідному рамки дозволеного.

Образи, які мають постійний характер

Іноді жінкам доводиться замислюватися, чому чоловік ображає дружину постійно. Його поведінка не пов'язане з поганим настроєм або якими-небудь проблемами на роботі. Він просто викидає неприємні фрази у бік своєї дружини. Чому це відбувається? А просто тому, що це його звичайна манера спілкування. Щоб виправити це, варто просто тактовно поговорити з ним і пояснити, як вам неприємно чути його образи. Люблячий і розумний чоловік, який хоче зберегти свою сім'ю, обов'язково візьме ваші слова собі «на замітку». До речі, не рідкість, коли колишній чоловік ображає свою колишню дружину. Здавалося б, цим людям вже нічого з'ясовувати чи ділити. Чому чоловік не може спокійно реагувати на свою колишню дружину? Відповідь проста. Справа в тому, що дуже часто такі чоловіки виявляються після розлучення не в найкращому становищі. Їхнє особисте життя може не клеїтися, вдома на самоті незатишно, робота не приносить задоволення. А дивлячись на колишню дружину, яка радіє досягненням дітей, працює не тільки для себе, але і для них, дивиться в майбутнє з надією на краще, викликає у чоловіка саме звичайне почуття заздрості і може бути навіть злості на самого себе, що не зумів зберегти сім'ю і залишитися в том «щасливому» будинку, цінувати який став тільки після того, як покинув його.


» » Що робити, якщо чоловік ображає?