Чим здивувати дівчину?

Фото - Чим здивувати дівчину?


Образ людини - на його основі будуватися багато чого. Щоб не зіпсувати цей образ, людині доводиться вдаватися до сильного зміни свого звичайного поведінки. Давайте поміркуємо разом над тим, як можна здивувати дівчину.
Чим здивувати дівчину: основна суть

Подив - це емоція, яка виникає у відповідь, на несподіваний стимул. Слово "несподіваний" в даному випадку включає в себе не тільки дії, які сильно розходяться з загальнолюдськими нормами і уявленнями. Скоріше, це поняття більш локалізовано на самому суб'єкті, тобто на людину, яка намагається когось здивувати. Відповідно, будь-яка поведінка, яке ніколи не демонстрував людина, вважатиметься дивним. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що якщо ви будете вести себе не так, як зазвичай, то ви будете дивувати людей. Однак, цей ефект не вічний. Людська психіка адаптується до стимулів будь-якої складності. Єдиний момент в тому, що, чим складніше стимул, тим довше психіка до нього звикає. Якщо опустити всю наукову термінологію, то висновок буде наступний. Хочете здивувати - поступайте не так, як чините зазвичай. Але будьте уважні. Якщо ви переборщіть, то люди просто почнуть вважати вас диваком, з яким важко взаємодіяти, і від якого незрозуміло, що можна чекати. А це вже відштовхує.

Чим здивувати кохану дівчину: практика

Від теорії прийнято переходити до практики. Що можна порадити в практичному світі? Давайте подумаємо. Насамперед, згадайте, що любить ваша дівчина в вас. Це необхідно знати, щоб зберегти ці риси. Якщо вони пропадуть, то здивування буде носити негативний характер. Згадали? Залиште їх у спокої.

Тепер згадайте те, що ваша дівчина в вас не любить. Ось саме ця сфера допоможе приємно здивувати вашу дівчину. Киньте палити, перестаньте матюкатися, будьте чуйним і турботливим, поважайте її інтереси. Бути може ви ніколи цим не займалися. Якщо це так, то після того, як ви почнете вести себе таким чином, дівчина буде приємно здивована і зраділа. Ваші стосунки зміцняться.

Хороший спосіб подиву - це створення чогось нового своїми силами. Якщо ви вважаєте себе здатним до якої-небудь справи, тоді ви можете застосувати навички, щоб зробити особливий подарунок для своєї коханої. Це може бути все, що завгодно. Приготуйте смачну вечерю, зробіть портрет, напишіть вірші, присвячені коханій. Все це буде оцінено по достоїнству і викличе бурю емоцій, в тому числі і подив.

Чим можна здивувати дівчину ще

Останнім часом стали популярні ігри, в яких якась жертва піддається різноманітним маніпуляціям. Ця ідея повністю розкрита у фільмі Девіда Фінчера "Гра". Уявіть собі таку ситуацію. Ваша дівчина живе своїм звичайним життям, і раптом починає відбуватися щось новеньке. Якісь записки, ключі, несподівані підказки і вказівки до дії. Постарайтеся придумати сюжет і організувати його. Наповніть сюжет приємними емоціями та подіями. Ну а в кульмінації всієї гри подаруйте дівчині те, про що вона давно мріяла. До речі кажучи, це відмінний спосіб запропонувати своїй дівчині обручку. Це сильно здивує будь-якої людини. Такий подарунок ніколи не забудеться. Відомо, що в Москві є кілька компаній, які займаються організацією таких ігор. Якщо ви вважаєте, що неготові створити по-справжньому що стоїть сюжет, тоді можете звернутися туди.

Чим здивувати дівчину на побаченні

Несподівані подарунки - ось, що здивує і обрадує вашу дівчину. Подарунки від душі, які не прив'язані ні до яких дат - це подарунки "просто так". Ми звикли жити в світі, де сильний вплив традицій. За традиціями прийнято дарувати речі тільки в певні дні. Це психологічний момент. Таким чином, ці дні набувають якусь особливу значимість. Ми вважаємо, що не потрібно чекати ніяких свят. Чим один день гірше іншого? Хіба ваша дівчина не гідна подарунків і уваги в робочі будні? Звичайно ж гідна. Дайте їй це увагу і тепло.


» » Чим здивувати дівчину?