Чи можуть помилятися тести на вагітність?

Фото - Чи можуть помилятися тести на вагітність?

Жінок, які мріють зачати дитину і які поки не готові до дітей, однаково цікавить одне питання: чи можуть помилятися тести на вагітність? Якщо відповідати коротко, то так, тести на вагітність здатні помилятися. Залежить це від ряду причин і умов.
Неправильна експлуатація


Якщо робити тест на вагітність, не дотримуючись всіх умов, цілком можливо, що Ви отримаєте невірний результат. Про те, як правильно робити тест на вагітність, Ви можете дізнатися з інструкції, що додається до кожного примірника будь-якого тесту. Якщо її немає, задумайтеся - а це дійсно хороший тест на вагітність? Швидше за все, перед Вами підробка.

За результат тесту відповідає наявність або відсутність лХГ - гормону вагітності. Відповідно, якщо він у Вас є, Ви вагітні, якщо ні - то не вагітні. У вагітних жінок рівень ХГ найбільш високий в ранкові години. Тому для більш точного результату тест на вагітність краще робити з ранку. Також не рекомендується робити тест до першої затримки місячних. Починати практикувати тести можна вже з першого дня затримки, причому чим пізніше у дні затримок Ви зробите тест, тим точніше буде його результат.

Неякісний тест

  • Цілком може збрехати неякісний тест. Якісний повинен бути чистеньким і акуратно запакованим. Наприклад, упаковка тесту-смужки повинна бути рівною, чистою. Упаковка хороших тестів зверху часто покрита целофаном. Сама смужка також ретельно запакована в окремий пакетик, і в коробочці обов'язково є докладна і зрозуміла інструкція без помилок.
  • Купуючи тест, зверніть увагу на його термін придатності. Тест, термін придатності якого минув, може збрехати.
  • Рідко, але все ж можна зустріти забраковану продукцію серед тестів на вагітність. Такі теж можуть збрехати.

  • Багато жінок вважають, що ціна тесту - це показник якості. Вибирайте тест подорожче, все ж це Вам не морозиво купити.

Тип тесту

Зараз популярні три типи тестів на вагітність: тест-смужка, Планшетна система і струменевий тест-система. Які більш надійні?

  • Використання тесту-смужки - найпростіший і дешевий спосіб визначити наявність або відсутність вагітності. Відсоток правдивих результатів у ньому багато в чому залежить від дотримання правил його експлуатації.
  • Планшетна система помиляється рідше, і для проведення тесту потрібна всього лише крапля сечі. Але знайти такий тест на вагітність в аптеках важче.
  • Струменевий тест-система дуже зручна у використанні і дає практично 100% вірний результат.

Також починають з'являтися електронні тести на вагітність, які просто скажуть Вам «так» чи «ні».

Захворювання

Буває, що на достовірність результату впливає наявність деяких захворювань у жінки. Помиляються чи тести на вагітність в таких випадках? Так, вони можуть помилятися. Так, на помилковий результат тесту може вплинути гормональний дисбаланс і патологія нирок. Хибнопозитивний результат можна отримати при пухлинних захворюваннях.

Виробник

Ми не ставимо собі за мету обмовити того чи іншого виробника тестів на вагітність. Вся наведена нижче інформація по цьому пункту складена виключно з відгуків на жіночих форумах і з матеріалів Інтернету:

  1. Самі помилкові результати дає тест "Bee-Sure-S".
  2. Менш помилкові в цьому відношенні тести виробників "BBTest", "Frautest", "Віра", "Evitest".
  3. Найточнішим з розглянутих популярних тестів був визнаний тест "Єва".

Сподіваюся, ми зрозуміло змогли пояснити Вам, помиляються тести на вагітність. Тепер Ви знаєте всі основні критерії відбору і напевно зможете купити точний тест!


» » Чи можуть помилятися тести на вагітність?