Яку музику слухати вагітним?

Фото - Яку музику слухати вагітним?


Давно відомо, що музика благотворно впливає на організм людини, іноді надає навіть лікувальний ефект, особливо це відноситься до психічного стану людини. Тому саме музика може допомогти жінці, яка чекає дитину, впоратися зі стресом, депресією і навіть з деякими захворюваннями. До того ж і для малюка музика буде дуже корисна, тому що вона підніме йому настрій і заспокоїть. Яку музику слухати вагітним? Розглянемо це питання детальніше.

Безсумнівно, що вагітній жінці потрібно слухати таку музику, яка може заспокоювати, викликаючи почуття умиротворення і спокою. Саме така мелодія буде корисна і для дитини, так як він її теж чує. Вважається, сама відповідна музика для майбутньої мами - класична.

Рекомендації:

  • Звуки флейти, фортепіано та скрипки дію на психічний стан людини, як розслабляючий масаж на м'язи.
  • Найкращий заспокійливий ефект забезпечать звуки природи і вальси. Класична музика для вагітних - найкраще джерело гарного настрою. Найбільш відповідні класичні музичні твори - «Світло місяця» Дебюссі, «Колискова» Брамса, «Ноктюрн соль-мінор» та «Мазурка» Шопена, «Вальси» Штрауса, твори Бетховена, Вівальді і так далі.
  • Для того щоб подолати невпевненість і придушити почуття тривоги, потрібно слухати мажорні мелодії, які мають темп нижче середнього.
  • Прекрасне вплив на організм надає етнічна музика, а так само дитяча і народна.
  • Якщо людина млявий і малоактивний, то йому на користь піде ритмічна і бадьорить музика. Тому марші відмінно підходять на цю роль, а так само «активна» класика: Шопен «Прелюдія 1», Гершвін Хачатурян «Сюїта Маскарад», Бетховен «Фіделіо», Лист «Угорська рапсодія 2».
  • Перед сном необхідна заспокійлива музика, яка зніме напругу зі всього тіла, що сприятиме здоровому сну. Для цієї справи хороші наступні твори: Глюк «Мелодія», п'єси Чайковського, Сібеліус «Сумний вальс» та інша спокійна музика.

У наш час навіть випускаються спеціальні збірники з музикою для вагітних, так само її можна послухати в інтернеті. Музика для вагітних онлайн, наприклад, тут. І безумовно підходяща для вагітної та музика, яку їй просто приємно слухати, та, яку вона любить.


» » Яку музику слухати вагітним?