Як знайти для себе музику?

Фото - Як знайти для себе музику?

Музичні уподобання у всіх різні. На сьогоднішній день сфера розваг являє собою величезне простір, де кожна людина може знайти щось своє. Сьогодні ми поговоримо про те, як розібратися в оглушати різноманітності музичних виконавців і стилів і знайти музику для себе.
Що таке "моя музика"?

На даний момент завдання підрахувати кількість стилів, а вже тим більше кількість виконавців видається неможливою. Одночасно з технічним прогресом процес створення музики зробив крок далеко вперед, що і визначило склалося різноманітність. Як розібратися в ньому?

 • Не секрет, що кожен з нас може відрізнити хорошу мелодію від поганої. Проте критерії у всіх різні, і на смак і колір товариша немає. Напевно у вас є улюблена пісня або виконавець. Цю інформацію можна використовувати на сайті lastfm.ru для пошуку схожою музики. Досить перейти на сайт і в рядку пошуку ввести назву виконавця або його пісні. Ресурс відповість на цей запит пропозицією декількох варіантів. Вибираєте свого виконавця і переходите на його сторінку. У розділі "Схожі виконавці" ви дізнаєтеся імена, бути може, ваших майбутніх кумирів.
 • Кожна людина має певну схильність до того чи іншого звучання, темпу, ритму музики. Комусь більше подобаються інструментальні композиції, хтось отримує задоволення від гарної вокальної мелодії у пісні. Саме за такими характеристиками можна відбирати улюблені композиції, потроху формуючи власний смак.
 • Намагайтеся слухати музику, яка відповідає вашому настрою. Можна піти двома шляхами. Цей вибір залежить від особливостей вашої особистості. Якщо вам, наприклад, сумно, послухайте ліричну музику, - нерідко це допомагає. Деяким же, навпаки, необхідна мелодія, яка б приносила радість чи інші позитивні емоції, являючи собою противагу їх станом. Обидва варіанти можуть спрацювати з вами.
 • Відвідування концертів навіть незнайомих вам виконавців допоможе формуванню гарного смаку. Побувавши на кількох виступах, ви вже зможете відрізняти хороших музикантів від поганих. Намагайтеся бувати на концертах, де пісні виконуються наживо. Живе виконання набагато сильніше вплине на вас, ніж пісні під фонограму.
 • Намагайтеся уникати частого прослуховування популярної музики, в народі званої "попсою". Так склалося, що цей стиль - всього лише добре розрахований бізнес, і часто пісні робляться, як попало, на низькому рівні і без душі. Хороша популярна музика теж є, але, на жаль, в нашій країні її небагато.
 • Відмовтеся від одноманітності репертуару. Спробуйте послухати самі різні стилі музики. У кожному з них прихований великий потенціал і користь для будь-якої особистості. Класична музика - ніжна, романтична і нетипова для нашого вуха. Ми звикли до рівного ритму і зрозумілою гармонії, тоді як класичні роботи наповнені несподіваними змінами темпу і ритму. Народна музика різних країн - джерело цікавих музичних знахідок. Джаз - музика для поціновувачів професійного виконавської майстерності артистів. Реп - вірші, обрамлені в ритмічну музичну рамку. Рок - агресивна і швидка музика, яка змушує вас відчути бадьорість і прилив сил. Всі ці жанри привносять у ваше життя щось нове. З кожної пісні можна почерпнути якусь нову емоцію. Тільки після того, як ви почнете слухати різну музику, ви знайдете щось своє.

Як знайти музику для себе? Почніть з класики жанру


Протягом свого розвитку людство створювало шедеври світової музики, які актуальні завжди. Про ці творіннях теж потрібно знати і хоча б раз у житті послухати їх. Тоді у вас сформується якась точка відліку якісної музики. Орієнтуючись на неї, ви зможете вибрати щось своє і отбраковать відверто погані музичні роботи. Ось з чого можна почати:

 • Моцарт (класика)
 • Френк Сінатра (свінг-джаз)
 • Майкл Джексон (поп)
 • The Queen (рок)
 • Емінем (реп)
 • Адель (блюз)

Не забудьте також ознайомитись з виконавцями, які отримують найвищі нагороди (наприклад, Греммі) за свою творчість.


» » Як знайти для себе музику?