Як зірвати голос

Фото - Як зірвати голос

Багато людей сильно переживають, коли втрачають голос, і намагаються всіляко відновити здатність нормально розмовляти. Тоді як інші іноді, навпаки, не знають, як зірвати голос, щоб отримати лікарняний, просто прикинутися сильно застудженим або з будь-яких інших причин. Насправді самостійно втратити голос цілком можливо, тому в статті розглядаються найпоширеніші і дієві способи для цього.
Холод

Якщо ви не знаєте, як зірвати голос швидко, то першим засобом є переохолодження. Легкий одяг в мороз, довгі прогулянки в саму холоднечу і особливо дихання через рот швидко допоможуть домогтися бажаного результату. Правда, є всі шанси досить серйозно захворіти і пролежати в ліжку з високою температурою тиждень, а то й більше.

Якщо ж пору року тепле, можна скористатися низькими температурами кондиціонера або вживанням холодних продуктів. Так, крім морозива, рекомендується їсти лід, заморожені продукти, а також пити занадто охолоджені напої. До речі, газовані напої дуже дратують горло, тому якщо поєднувати їх з холодними продуктами, проблеми з голосом практично гарантовані. Крім того, довгий жування м'ятною гумки з крижаною водою в перервах також є ефективним засобом для втрати голосу.

Шкідливі звички

Для того щоб знати, як зірвати голос, потрібно на час попрощатися зі здоровим способом життя. Куріння і алкоголь в даному випадку виступають кращим засобом. Просто якщо ви вже є курцем, то ваша звична щоденна доза сигарет навряд чи допоможе. Потрібно буде палити більше міцні сигарети, бажано навіть без фільтра, причому у значному кількості.

Що стосується алкоголю, то кілька пляшок холодного пива іноді сприяють втраті голосу. Також інші алкогольні напої у великих дозах можуть допомогти прокинутися без можливості розмовляти.

Крім того, одним з найефективніших способів зірвати голос є караоке або просто гучний спів, що переходить у крик. Наприклад, можна відвідати концерт важкого року і підспівувати вокалісту з усіх сил, надриваючи горло. Деякі люди в подібних ситуаціях радять кричати пошепки, що максимально напружує зв'язки. Про інші способи зірвати голос читайте в нашій статті: Як охріпнуть.

У будь-якому випадку варто бути обережним, тому що деякі методи можуть мати дуже сумні наслідки аж до повної втрати голосу назавжди.


» » Як зірвати голос