Як поводитися з водолієм?

Фото - Як поводитися з Водолієм?


Характер і поведінка кожної людини багато в чому залежать від знаку зодіаку, під яким він народився. На всіх нас впливають Місяць і Сонце, знаючи це, ми без проблем можемо з'ясувати, як вести себе з тим, чи іншим знаком. У цій статті ми дізнаємося, як вести себе з Водолієм.
Коли ваш коханий Водолій

Щоб заманити чоловіка, який народився під цим знаком, великих зусиль не потрібно. Головна умова - його потрібно зацікавити, заінтригувати і несподівано зникнути. Не турбуйтеся, Водолій вас відшукає! Але перед тим як починати залучати Водолія, задумайтеся, чи точно вам потрібно саме це? Всі люди цього знака дуже вимогливі, волелюбні, принципові і не люблять нав'язливих жінок.

Поруч з Водолієм, неважливо, чоловік він чи жінка, вам доведеться невтомно працювати над собою. І не тільки за зовнішньою красою ви повинні будете стежити, але і за внутрішньою. Ваш чоловік не зможе стрімголов закохатися в вас по вуха, поки не випробує почуття глибокої поваги до вас. Якщо ви приверне його своїм інтелектуально-розвиненим розумом, то вважайте, що він точно ваш, в іншому ж випадку, нічого у вас з ним не вийде. Ось, як потрібно поводитися з Водолієм.

Інтимне життя з Водолієм

Жоден чоловік Водолій не потерпить ніяких розкладів, що стосуються сексу. Він не бажає знати, чи буде у вас з ним сьогодні інтимна близькість, йому цікаво займатися цим спонтанно, чи не домовляючись ні про що. Хоч раз спробуйте перервати своїми ласками його вечерю, або покликати його до себе у ванну на пару хвилинок, або, зустрівши його на порозі, несподівано впитися поцілунком. Йому однозначно сподобається таке непередбачувана поведінка, і кожного разу він буде прагнути до вас ще більше.

Крім цього, не забувайте кожен раз нагадувати йому про те, що саме вас у ньому приваблює, які почуття ви переживаєте, коли він притискає вас до себе, які фантазії з приводу нього витають у вас в голові. Ви ж не хочете, щоб ваш чоловік впав у депресію або затужив?

Оточення Водолія

У кожного Водолія практично на першому місці стоять друзі, тому якщо вам небайдужий ця людина, поважайте його оточення. Не дивуйтеся, якщо виявиться, що в колі його друзів є не тільки чоловіки, але й жінки. Для них це абсолютно нормально. Не показуйте свої ревнощі, інакше відштовхнете від себе цього чоловіка. Водолії не люблять, коли на них намагаються тиснути.

Тепер ви знаєте, як поводитися з Водолієм. Знання - це сила, у вас є всі карти в руках для того, щоб не тільки підкорити його, а й утримати поруч. Пам'ятайте тільки, що не все так просто, як здається на перший погляд. Даруєте йому відчуття повної свободи і вмійте перечекати неприємні моменти, коли він холодний і відчужений. Якщо ви стерпите це, то достукаєтеся до глибини його душі, і він подарує вам небувале щастя!


» » Як поводитися з водолієм?