Як по животу визначити стать дитини?

Фото - Як по животу визначити стать дитини?


Багато майбутні батьки відрізняються нетерплячість у питанні, що стосується статі очікуваного дитини, і всяким способом хочуть знайти відповідь на їх питання.

Стать майбутнього малюка можна дізнатися за допомогою певних медичних обстежень або ж скористатися народними повір'ями і прикметами.

Одна з найпопулярніших прийме - визначення статі дитини по животу. Цією методикою користувалися наші мами, бабусі та прабабусі. Так як по животу визначити стать дитини? На що слід звернути увагу, дивлячись на живіт?

  1. У першу чергу варто придивитися до форми живота: якщо живіт вагітної широкий або у вигляді кулі, то, швидше за все, жінка чекає девочку- якщо ж він загостреної форми і витягнуть вперед (ззаду живота не видно) - хлопчика.
  2. Придивіться до висоті живота. Коли живіт вагітної жінки низько розташований (опущений вниз), то очікується хлопчик, якщо високо стирчить - дівчинка.
  3. Існує ще повір'я про спрямованість живота вагітної жінки в сторони. Якщо живіт випинається в праву сторону - буде хлопчик, в ліву - чекайте дівчинку.
  4. Бувають випадки, коли у вагітної жінки живіт покривається дрібним пушком, у такому випадку обов'язково народиться хлопчик (організм жінки перенасичений чоловічими гормонами). Іноді навіть у жінок виростають вусики, на руках і ногах з'являється більше (ніж зазвичай) волосся.
  5. Кажуть, що визначити стать можна просто приклавши вухо і прислухавшись до серцебиття майбутньої дитини. Існує думка, що у дівчаток сердечко б'ється швидше, ніж у хлопчиків. Хоча цей факт лікарі спростовують, запевняючи в тому, що під час вагітності серцебиття у дітей різної статі абсолютно однакове, чого не скажеш вже про народжених дітях.
  6. А ще радять звернути увагу на положення вагітної жінки під час сну: якщо вона воліє укладати свій живіт на праву сторону, тобто спати на правому боці - народиться дівчинка-на лівому - хлопчик.


» » Як по животу визначити стать дитини?