Як називають жінок?

Фото - Як називають жінок?


Напевно, жодна представниця слабкої статі не зможе охарактеризувати свого чоловіка всього одним словом. Якщо дати їй можливість, то вона буде говорити про нього кілька годин безперервно. Були б слухачі. А чоловіки, на відміну від жінок, здатні дати дівчині характеристику одним словом. Якщо чоловік говорить що ця дівчина "динамо", то всім навколо все зрозуміло. Давайте розглянемо в цій статті, як чоловік називає жінку - ласкаві прізвиська.
Тлумачення жіночих прізвиськ

Якщо ваш чоловік називає вас пестливих прізвиськами, це зовсім не означає, що він забув, як вас звуть. Наприклад:

 • Зайка. Ваш чоловік порівнює себе з мисливцем, а в якості видобутку сьогодні постаєте саме ви. Але, дайте зрозумілий своєму стрілку, що за двома зайцями ганятися не варто, а то можна всіх втратити.
 • Кицька. Якщо чоловік називає вас кицькою, кішечкою або кошеням, то це свідчить про його м'якою натурі. Такий чоловік дуже романтичний. Поруч з ним буде дуже затишно дівчині, в якій прокинувся материнський інстинкт.
 • Розглядаючи те, як називають жінок чоловіки, не можна не згадати улюблене "рибка". Такі рибалки досить не постійні у своєму виборі, і можуть ловити «рибу» де попало. Щоб цього не сталося, після шлюбу, можна перетворюватися на страшну рибу-пилу.
 • Золотце. Задумайтесь, може ваш обранець з вами через матеріальної вигоди? Не зовсім приємно, коли вас оцінюють. Та й до того ж, золото - неживий метал.
 • Сонечко. Якщо вас називають саме так, то будьте готові до того, що вас час від часу будуть виводити на вечірки і демонструвати своїм друзям, з метою похвалитися. Вам потрібно завжди тримати марку, адже таких «сонечок» досить багато.
 • Булочка або Пончик. Так називати улюблену жінку, чоловік може тільки в двох випадках. Перший - якщо ви його погано годуєте, і він вічно ходить голодний, і другий - якщо вам намагаються м'яко натякнути на зайві кілограми.
 • Лапочка. Якщо це похідне від слова «лапа», то досить прикро. Ну чим дівчина може походити на частину звіриного тіла?
 • За прізвищем. Якщо чоловік «фамільнічает», то він просто хоче покомандувати. І саме таким чином вимагає визнати його ватажком зграї. Він домагається покірності.
 • Похідні від імені. Вам пощастило. Якщо вас не називають ніякими кличками, то значить, що так називають тільки вас. Адже хто знає, скільки у нього було «зайчиків» або «рибок» до вас. А так, ви особлива і єдина. Але є невеликий мінус. Можливо, ваш обранець ревнивий і хоче володіти вами цілком і повністю.
 • Малюк. За цим зверненням ховається море ніжності до вашої персони.
 • Мила. Якщо вас називають так, то це означає, що вам не слід кричати, скандалити і протистояти. Вам вже визначили вашу роль. Ви повинні посміхатися і завжди бути милою.

Висновок

Тепер ви знаєте, як називають жінок персони чоловічої статі. Але знати напевно, що ховається за пестливих прізвиськом або кличкою не може ніхто крім вас. Прислухайтеся до інтонації, і серце підкаже вам правильну відповідь. Люблячи вас так називають.


» » Як називають жінок?