Як грати в карти?

Фото - Як грати в карти?

Складно знайти в сучасному світі людини, яка не грав у карти. Є багато причин, які спонукають людей в часи інтернету, комп'ютерних ігор і телевізора знову і знову сідати за стіл для гри. Незважаючи на те, що в карти останні роки можна грати і на комп'ютері, багато хто все одно віддають перевагу товариство друзів. Існує просто величезна кількість карткових ігор, багато з них модифікуються з часом, але у кожної гри завжди є свої чіткі правила. У статті ми розглянемо декілька популярних карткових ігор і правила до них.
Гра в дурня


Найпопулярніша гра в країнах колишнього СРСР. Навчитися добре в неї грати простіше простого.

Простий дурень

Граючи в простого дурня, гравці підкидають один одному 1, 2, 3, 4 карти одного достоїнства, які потрібно покрити картами тієї ж масті, тільки більшого гідності, або картами козирів. Якщо в процесі гри підкинули більше 6 карт, то гравець, який б'ється, може сам вибирати, яку карту йому побити. Якщо він не може цього зробити, він забирає карти і пропускає хід.

Підкидний дурень

Ті ж правила, але додається можливість підкидати іншим гравцям. Якщо ходячи нічого підкинути, можна починати підкидати по черзі.

Перекладної дурень

До всього вищеописаного додається можливість перевести карти сусідові. Сенс такий: якщо гравцеві підкинули карту, чий аналог (того ж достоїнства карта) у нього є, він сміливо може переводити їх своєму сусідові, чий хід повинен бути наступний. Наприклад, гравцеві підкинули шістку бубон, а у нього є шістка треф. Він ставить свою шістку поруч з тією, що йому підкинули, і переводить карти сусідові, тому, чий хід мав бути наступним. Якщо у нього є шістка, він може перевести всі три карти сусідові. Якщо у нього немає підходящої карти, він повинен покрити всі ті карти, які йому перевели.

Двадцять одне (Очко)

Цю гру винайшли в СРСР, ймовірно, "Двадцять одне" була аналогом Блекджека. Пов'язують це з тим, що в Союзі не було колод, які становили б 54 карти, тому розрахунок був тільки на 36.

Вартість карт в окулярах: Туз - 11 очок, Король - 4 очки, Дама - 3 очки, Валет - 2 очки, інші карти - за своїм номіналом.

Для початку в грі визначається банкір. Тасують колоду і здають по черзі карти. Гравець, що сидить зліва від банкіра, повинен зняти карту, після чого банкір оголошує суму в банку. Відкривши карту, банкір кладе її на колоду, саме з цього моменту починається гра. Людина, якій доведеться взяти карту, яку зняв банкір, не може вийти з гри, не поставивши суму, що не перевищує суму банку. Далі по черзі в грі змінюються банкіри. Кожен учасник повинен набирати кількість карт так, щоб у підсумку сума очок становила 21. Виграє той, хто набирає найбільше очок. Програли вважаються ті, хто набрав менше, і за правилами вони повинні внести в банк свій програш. Переможці ж забирають суму виграшу. У разі рівності очок банк забирає банкір. Гра в очко продовжується до тих пір, поки банк не стане перевершувати ставку банкіра в три рази.

Також вам можуть бути цікаві інші наші статті:


» » Як грати в карти?